Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Lód w kostkach
PROSTE HISTORIE Lód w kostkach
Lód w kostkach PROSTE HISTORIE 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 85 opinii

PROSTE HISTORIE Lód w kostkach

1 kg
PROSTE HISTORIE
Polska

Cena5,99 zł
5,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lód w kostkach z potrójnie filtrowanej, krystalicznie czystej wody, daje wiele możliwości! Dodaj go do swojego ulubionego napoju lub spróbuj czegoś zupełnie nowego.


Cechy

z potrójnie filtrowanej wody

krystalicznie czysty

Produkt polski


PROSTE HISTORIE Lód w kostkach


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
85 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo fajne kostki, jeszcze takich kostek lodu nie widziałem. Daje 5.
20.02.2026
0
0
RENATA
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️Idealny na upalne dni ❤️
02.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162365018
Cena za kg:
5,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162365018

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C. Chronić przed rozmrożeniem.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Lód w kostkach daje wiele możliwości! Dodaj go do swojego ulubionego napoju lub spróbuj czegoś zupełnie nowego. Mrożona kawa à la Tiramisu Zaparz mocny, słodki napar kawowy, zmiksuj z lodem i dopełnij mascarpone ukręconym ze słodką śmietaną. Koktajl buraczkowo-malinowy na pikantnie Zmiksuj buraki z malinami, dodaj miód, sok z cytryny, tabasco, oliwę i szczyptę soli. Podaj na kostkach lodu, dekorując gałązką selera. Kolejny pomysł? Cukier i sok z cytryn zagotuj z wodą. Dodaj listki mięty. Zmiksuj z lodem na cytrynową granitę.


Informacje producenta

Marka

Proste Historie


Marka standaryzowana

MarkaProste Historie

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa

Produkt Polski


Opis produktu

Lód w kostkach z potrójnie filtrowanej, krystalicznie czystej wody, daje wiele możliwości! Dodaj go do swojego ulubionego napoju lub spróbuj czegoś zupełnie nowego.


O marce

Marka "Proste Historie" mówi o domu w którym pachnie dobrym jedzeniem. Namawia konsumentów do wspólnego celebrowania przyjemności i wspólnych posiłków. To naturalność, świeżość, proste produkty, to możliwość stworzenia własnego dania ze zdrowych składników.


O producencie

Polska firma 100 %


Dodatkowe informacje

Te i wiele innych przepisów znajdziesz na: prostehistorie.com.pl instagram.com/prostehistorie facebook.com/prostehistorie infolinia 801 801 188 Opłata zgodna z taryfą Twojego operatora.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Lód w kostkach

Produkty z kategorii Lód w kostkach

5.0
z 82 opinii
PURE ICE Lód w kostkach 1 kg

PURE ICE

Lód w kostkach

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 85 opinii
PROSTE HISTORIE Lód w kostkach 1 kg

PROSTE HISTORIE

Lód w kostkach

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 214 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,04 zł/kg
Cena10,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 181 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie maliny 280 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie maliny

280 g
82,11 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
17,31 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z kurczakiem 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z kurczakiem

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.7
z 22 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka kebab 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka kebab

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 157 opinii
PROSTE HISTORIE Cząstki ziemniaczane ze skórką bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Cząstki ziemniaczane ze skórką bezglutenowe

600 g
13,32 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 73 opinii
PROSTE HISTORIE Pyzy z mięsem mrożone 450 g

PROSTE HISTORIE

Pyzy z mięsem mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 82 opinii
PROSTE HISTORIE Pyzy ziemniaczane 450 g

PROSTE HISTORIE

Pyzy ziemniaczane

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store