Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Orzechowe
<500 ml
MAGNUM Lody Crackables Pistachio
Lody Crackables Pistachio MAGNUM 440ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

23% taniej

4.9
z 7 opinii

MAGNUM Lody Crackables Pistachio

440 ml
MAGNUM
Polska

Cena promocyjna22,95 zł
52,16 zł/l
29,99 zł
cena przed obniżką (23% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czasami powiedzieć, że coś jest „dobre” albo „smaczne” to jak nic nie powiedzieć. Lody w kubku Magnum Crackables Pistachio to prawdziwy deserowy luksus, rozkosz dla podniebienia i nieziemskie doznanie, które zachwyci Cię już na starcie. Lody o smaku zielonej pistacji z gęstym, aksamitnym sosem idealnie łączą się z delikatną słodyczą grubej warstwy mlecznej czekolady i chrupiącą posypką z karmelizowanych pistacji. Zanim zaczniesz rozkoszować się smakiem, pobudź zmysły naciskając boki kubka i poczuj satysfakcjonujące pęknięcie czekolady – to Twój sygnał do rozpoczęcia uczty. Kremowa konsystencja lodów pistacjowych wprost rozpływa się w ustach, dostarczając wyjątkowych doznań. To ta chwila przyjemności, na którą możesz sobie pozwolić, niezależnie od tego, jak bardzo zapełniony jest Twój grafik. Bo przecież na to zasługujesz, prawda? Podaruj sobie chwilę deserowej rozkoszy, krusząc czekoladową taflę i ciesząc się każdą łyżeczką tej pistacjowej symfonii. Deser lodowy Magnum idealnie sprawdzi się podczas wieczornego seansu filmowego z przyjaciółmi albo jako wyrafinowany akcent na rodzinnym spotkaniu. W asortymencie Magnum znajdziesz także inne, niebiańsko pyszne smaki, w tym lody czekoladowe na patyku z karmelem, klasyczne lody waniliowe czy klasyczne lody śmietankowe z białą czekoladą. Każdy zasługuje na chwilę przyjemności i małą, słodką ucztę, dzięki której zwykły dzień staje się milszy. Aby lody zachowały swoje najlepsze walory smakowe, przechowuj je w temperaturze nie wyższej niż -18℃.


Cechy

- Lody w kubku Magnum Crackables Pistachio to rozpływający się w ustach deser, którego jedzenie stanie się Twoją ulubioną chwilą przyjemności

- Aksamitnie kremowe lody, obłędny sos pistacjowy oraz pękająca polewa z mlecznej czekolady posypana chrupkimi, karmelizowanymi pistacjami – ten miks Cię zachwyci

- Aby deser lodowy Magnum dał Ci maksimum przyjemności, ściśnij boki kubka i rozkoszuj się charakterystycznym odgłosem pękającej czekolady

- Lody o smaku pistacjowym Magnum to prawdziwa rozkosz dla podniebienia, na którą zasługujesz, a odgłos pękającej czekolady to obietnica rozpływającej się w ustach słodyczy

- Pozwól sobie na chwilę przyjemności, otwórz lody w kubku Magnum i rozkoszuj się ich doskonałym smakiem

- Dostawa mrożonych produktów jest całkowicie bezpieczna, ale pamiętaj, by po dostarczeniu przechowywać lody w temperaturze nie wyższej niż -18℃


MAGNUM Lody Crackables Pistachio


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1267.00 kJ
15.1%
Wartość energetyczna (kcal)
303.00 kcal
15.2%
Tłuszcz (g)
16.00 g
22.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.70 g
48.5%
Węglowodany (g)
35.00 g
13.5%
w tym cukry (g)
28.00 g
31.1%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
3.80 g
7.6%
Sól (g)
0.23 g
3.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Supper
01.04.2026
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Katerina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
52,16 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
440 ml
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
MAGNUM
EAN:
8721274813999
Cena za kg:
52,16 zł/l
Pojemność:
440 ml
Marka:
MAGNUM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8721274813999

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Naciśnij i stuknij, by skruszyć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz wieczko. Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż -18 ℃.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

440 ml e 311 g e


Informacje producenta

Marka

Magnum


Marka standaryzowana

MarkaMagnum

Podmarka

Podmarka Crackables


Opis produktu

Czasami powiedzieć, że coś jest „dobre” albo „smaczne” to jak nic nie powiedzieć. Lody w kubku Magnum Crackables Pistachio to prawdziwy deserowy luksus, rozkosz dla podniebienia i nieziemskie doznanie, które zachwyci Cię już na starcie. Lody o smaku zielonej pistacji z gęstym, aksamitnym sosem idealnie łączą się z delikatną słodyczą grubej warstwy mlecznej czekolady i chrupiącą posypką z karmelizowanych pistacji. Zanim zaczniesz rozkoszować się smakiem, pobudź zmysły naciskając boki kubka i poczuj satysfakcjonujące pęknięcie czekolady – to Twój sygnał do rozpoczęcia uczty. Kremowa konsystencja lodów pistacjowych wprost rozpływa się w ustach, dostarczając wyjątkowych doznań. To ta chwila przyjemności, na którą możesz sobie pozwolić, niezależnie od tego, jak bardzo zapełniony jest Twój grafik. Bo przecież na to zasługujesz, prawda? Podaruj sobie chwilę deserowej rozkoszy, krusząc czekoladową taflę i ciesząc się każdą łyżeczką tej pistacjowej symfonii. Deser lodowy Magnum idealnie sprawdzi się podczas wieczornego seansu filmowego z przyjaciółmi albo jako wyrafinowany akcent na rodzinnym spotkaniu. W asortymencie Magnum znajdziesz także inne, niebiańsko pyszne smaki, w tym lody czekoladowe na patyku z karmelem, klasyczne lody waniliowe czy klasyczne lody śmietankowe z białą czekoladą. Każdy zasługuje na chwilę przyjemności i małą, słodką ucztę, dzięki której zwykły dzień staje się milszy. Aby lody zachowały swoje najlepsze walory smakowe, przechowuj je w temperaturze nie wyższej niż -18℃.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Lody

Wariant Pistachio

Produkty z kategorii <500 ml

5.0
z 51 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody waniliowe z kawałkami orzechów makadamia 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody waniliowe z kawałkami orzechów makadamia

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 17 opinii

25% taniej

MAGNUM Almond Lody 440 ml

MAGNUM

Almond Lody

440 ml
51,27 zł/l
Cena promocyjna22,56 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 7 opinii

23% taniej

MAGNUM Lody Crackables Pistachio 440 ml

MAGNUM

Lody Crackables Pistachio

440 ml
52,16 zł/l
Cena promocyjna22,95 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 17 opinii

18% taniej

BEN&JERRY'S Peanut Butter Lody o smaku masła orzechowego 465 ml

BEN&JERRY'S

Peanut Butter Lody o smaku masła orzechowego

465 ml
60,19 zł/l
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
33,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 7 opinii
MAGNUM Lody Utopia Double Hazelnut 440 ml

MAGNUM

Lody Utopia Double Hazelnut

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki MAGNUM

5.0
z 58 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody Double Raspberry 85 ml

MAGNUM

Lody Double Raspberry

85 ml
97,06 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,25 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 61 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody waniliowe w polewie z mlecznej czekolady i migdałami 110 ml

MAGNUM

Lody waniliowe w polewie z mlecznej czekolady i migdałami

110 ml
75,00 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,25 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 52 opinii
MAGNUM Lody Double Gold Caramel Billionaire 85 ml

MAGNUM

Lody Double Gold Caramel Billionaire

85 ml
97,06 zł/l
9,99 zł
cena przed obniżką
8,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 29 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody waniliowe w polewie z białej czekolady 110 ml

MAGNUM

Lody waniliowe w polewie z białej czekolady

110 ml
75,00 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,25 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 17 opinii

25% taniej

MAGNUM Almond Lody 440 ml

MAGNUM

Almond Lody

440 ml
51,27 zł/l
Cena promocyjna22,56 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 73 opinii
MAGNUM Mini White Mix Lody waniliowe w białej czekoladzie 6 szt. 330 ml

MAGNUM

Mini White Mix Lody waniliowe w białej czekoladzie 6 szt.

330 ml
90,88 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
MAGNUM Lody Chocolate Hazelnut w rożku 115 ml

MAGNUM

Lody Chocolate Hazelnut w rożku

115 ml
95,57 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 6 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe salted caramel & almond 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe salted caramel & almond

208 ml
153,80 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 1 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe white & chocolate cookie 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe white & chocolate cookie

208 ml
153,80 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 15 opinii
MAGNUM Classic Lody 440 ml

MAGNUM

Classic Lody

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 12 opinii
MAGNUM Lody o smaku ciasteczkowym z sosem cynamonowo-karmelowym 440 ml

MAGNUM

Lody o smaku ciasteczkowym z sosem cynamonowo-karmelowym

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 136 opinii
MAGNUM Mini Lody mix 6szt 330 ml

MAGNUM Mini

Lody mix 6szt

330 ml
90,88 zł/l
friscontowa cena
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 7 opinii
MAGNUM Lody Utopia Double Hazelnut 440 ml

MAGNUM

Lody Utopia Double Hazelnut

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 50 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody waniliowe w polewie z mlecznej czekolady 110 ml

MAGNUM

Lody waniliowe w polewie z mlecznej czekolady

110 ml
75,00 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 40 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody cytrynowo-malinowe-w polewie z białej czekolady 90 ml

MAGNUM

Lody cytrynowo-malinowe-w polewie z białej czekolady

90 ml
91,67 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 13 opinii

25% taniej

MAGNUM Lody La Pistache 90 ml

MAGNUM

Lody La Pistache

90 ml
91,67 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store