Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Orzechowe
<500 ml
MAGNUM Lody Utopia Double Hazelnut
Lody Utopia Double Hazelnut MAGNUM 440ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

MAGNUM Lody Utopia Double Hazelnut

440 ml
MAGNUM
Węgry

Cena29,99 zł
68,16 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.08.2025
0
0
Olaf
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
68,16 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
440 ml
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
MAGNUM
EAN:
8711327671980
Cena za kg:
68,16 zł/l
Pojemność:
440 ml
Marka:
MAGNUM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8711327671980

Produkty z kategorii <500 ml

5.0
z 51 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody waniliowe z kawałkami orzechów makadamia 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody waniliowe z kawałkami orzechów makadamia

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 17 opinii

25% taniej

MAGNUM Almond Lody 440 ml

MAGNUM

Almond Lody

440 ml
51,27 zł/l
Cena promocyjna22,56 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 7 opinii

23% taniej

MAGNUM Lody Crackables Pistachio 440 ml

MAGNUM

Lody Crackables Pistachio

440 ml
52,16 zł/l
Cena promocyjna22,95 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 17 opinii

18% taniej

BEN&JERRY'S Peanut Butter Lody o smaku masła orzechowego 465 ml

BEN&JERRY'S

Peanut Butter Lody o smaku masła orzechowego

465 ml
60,19 zł/l
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
33,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 7 opinii
MAGNUM Lody Utopia Double Hazelnut 440 ml

MAGNUM

Lody Utopia Double Hazelnut

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki MAGNUM

5.0
z 58 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody Double Raspberry 85 ml

MAGNUM

Lody Double Raspberry

85 ml
97,06 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,25 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 61 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody waniliowe w polewie z mlecznej czekolady i migdałami 110 ml

MAGNUM

Lody waniliowe w polewie z mlecznej czekolady i migdałami

110 ml
75,00 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,25 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 52 opinii
MAGNUM Lody Double Gold Caramel Billionaire 85 ml

MAGNUM

Lody Double Gold Caramel Billionaire

85 ml
97,06 zł/l
9,99 zł
cena przed obniżką
8,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 29 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody waniliowe w polewie z białej czekolady 110 ml

MAGNUM

Lody waniliowe w polewie z białej czekolady

110 ml
75,00 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,25 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 17 opinii

25% taniej

MAGNUM Almond Lody 440 ml

MAGNUM

Almond Lody

440 ml
51,27 zł/l
Cena promocyjna22,56 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 7 opinii

23% taniej

MAGNUM Lody Crackables Pistachio 440 ml

MAGNUM

Lody Crackables Pistachio

440 ml
52,16 zł/l
Cena promocyjna22,95 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 73 opinii
MAGNUM Mini White Mix Lody waniliowe w białej czekoladzie 6 szt. 330 ml

MAGNUM

Mini White Mix Lody waniliowe w białej czekoladzie 6 szt.

330 ml
90,88 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
MAGNUM Lody Chocolate Hazelnut w rożku 115 ml

MAGNUM

Lody Chocolate Hazelnut w rożku

115 ml
95,57 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe white & chocolate cookie 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe white & chocolate cookie

208 ml
153,80 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 5 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe salted caramel & almond 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe salted caramel & almond

208 ml
153,80 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 15 opinii
MAGNUM Classic Lody 440 ml

MAGNUM

Classic Lody

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 12 opinii
MAGNUM Lody o smaku ciasteczkowym z sosem cynamonowo-karmelowym 440 ml

MAGNUM

Lody o smaku ciasteczkowym z sosem cynamonowo-karmelowym

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 136 opinii
MAGNUM Mini Lody mix 6szt 330 ml

MAGNUM Mini

Lody mix 6szt

330 ml
90,88 zł/l
friscontowa cena
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 50 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody waniliowe w polewie z mlecznej czekolady 110 ml

MAGNUM

Lody waniliowe w polewie z mlecznej czekolady

110 ml
75,00 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 40 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody cytrynowo-malinowe-w polewie z białej czekolady 90 ml

MAGNUM

Lody cytrynowo-malinowe-w polewie z białej czekolady

90 ml
91,67 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 13 opinii

25% taniej

MAGNUM Lody La Pistache 90 ml

MAGNUM

Lody La Pistache

90 ml
91,67 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store