Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Czekoladowe
<500 ml
HAAGEN-DAZS Lody o smaku belgijskiej czekolady
Lody o smaku belgijskiej czekolady HAAGEN DAZS 460ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 54 opinii

HAAGEN-DAZS Lody o smaku belgijskiej czekolady

460 ml
HAAGEN-DAZS
Francja

Cena29,99 zł
65,20 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lody z wyselekcjonowanych składników.


Cechy

wyselekcjonowane składniki

wysoka jakość


HAAGEN-DAZS Lody o smaku belgijskiej czekolady


Produkt dostępny
Dostępne warianty
HAAGEN-DAZS Lody o smaku słonego karmelu
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1316.00 kJ
15.7%
Wartość energetyczna (kcal)
314.00 kcal
15.7%
Tłuszcz (g)
20.70 g
29.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
12.70 g
63.5%
Węglowodany (g)
26.20 g
10.1%
w tym cukry (g)
24.30 g
27.0%
Błonnik (g)
2.20 g
Białko (g)
4.50 g
9.0%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
54 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione lody czekoladowe.
05.06.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Czekoladowe
14.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lepszy w porównaniu z innymi lodami skład.
20.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne.
21.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
65,20 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
460 ml
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
HAAGEN-DAZS
EAN:
3415581113839
Cena za kg:
65,20 zł/l
Pojemność:
460 ml
Marka:
HAAGEN-DAZS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
3415581113839

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dla wyjątkowego smaku, wyjmij lody z zamrażalnika 10-15 minut przed podaniem.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze -18 °C lub niższej. Nie zamrażać ponownie po rozmrożeniu. Najlepiej spożyć przed: patrz pod spodem opakowania.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

400 g e


Informacje producenta

Marka

Häagen-Dazs


Marka standaryzowana

MarkaHäagen-Dazs

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Lody z wyselekcjonowanych składników.


O marce

Firma Häagen-Dazs produkuje niezrównane lody od 1960 roku. Wizja naszego założyciela, Reubena Mattusa, zakładała produkcję najlepszych lodów na świecie z wyselekcjonowanych składników wysokiej jakości. Reuben żywił przekonanie, że jeśli ktoś ma przepadać za lodami, to musi być to rzeczywiste i wzbogacające doświadczenie, a nie samo serwowanie „zimnego i słodkiego", skądinąd powszechne w tamtym czasie.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Lody

Wariant czekoladowe z belgijską czekoladą

Produkty z kategorii <500 ml

5.0
z 54 opinii
HAAGEN-DAZS Lody o smaku belgijskiej czekolady 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody o smaku belgijskiej czekolady

460 ml
65,20 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
MAGNUM Classic Lody 440 ml

MAGNUM

Classic Lody

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki HAAGEN-DAZS

5.0
z 67 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody o smaku słonego karmelu 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody o smaku słonego karmelu

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 48 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody truskawkowo- śmietankowe 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody truskawkowo- śmietankowe

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 51 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody waniliowe z kawałkami orzechów makadamia 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody waniliowe z kawałkami orzechów makadamia

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 64 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody waniliowe 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody waniliowe

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store