Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Deserowe
>1000 ml
SAMMONTANA Tort lodowy waniliowo-czekoladowy z dodatkami DUCHESSA
Tort lodowy waniliowo czekoladowy z dodatkami DUCHESSA SAMMONTANA 750g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 10 opinii

SAMMONTANA Tort lodowy waniliowo-czekoladowy z dodatkami DUCHESSA

750 g
SAMMONTANA
Włochy

Cena54,99 zł
73,32 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.01.2026
0
0
Alena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Yevheniia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.09.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
Aleksndra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Malgorzat
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
73,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
750 g
Dostawca:
FLORENCJA_DYSTRYBUCJ
Marka:
SAMMONTANA
EAN:
8005840004760
Cena za kg:
73,32 zł/kg
Waga:
750 g
Marka:
SAMMONTANA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FLORENCJA_DYSTRYBUCJ
EAN:
8005840004760

Produkty z kategorii >1000 ml

4.9
z 10 opinii
SAMMONTANA Tort lodowy waniliowo-czekoladowy z dodatkami DUCHESSA 750 g

SAMMONTANA

Tort lodowy waniliowo-czekoladowy z dodatkami DUCHESSA

750 g
73,32 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 3 opinii
SAMMONTANA Tort lodowy principessa 450 g

SAMMONTANA

Tort lodowy principessa

450 g
122,20 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Produkty marki SAMMONTANA

4.9
z 35 opinii
SAMMONTANA Barattolino Lody waniliowo-pistacjowe 800 ml

SAMMONTANA Barattolino

Lody waniliowo-pistacjowe

800 ml
38,74 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
SAMMONTANA Tort lodowy principessa 450 g

SAMMONTANA

Tort lodowy principessa

450 g
122,20 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store