Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Orzechowe
>1000 ml
GRYCAN Lody Bakaliowe
Lody Bakaliowe GRYCAN 1.10l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 167 opinii

GRYCAN Lody Bakaliowe

1.1 l
GRYCAN
Polska

Cena26,99 zł
24,54 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Lody Grycan Bakaliowe tworzone są wyłącznie z naturalnych składników z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, w oparciu o tradycyjną recepturę udoskonalaną przez pokolenia rodziny cukierników.
Do ich produkcji użyto ręcznie selekcjonowanych i przygotowywanych wyśmienitych bakalii: pysznych fig, rodzynków oraz włoskich i arachidowych orzechów.
Dzięki temu możesz poczuć swój ulubiony, wyjątkowy smak o każdej porze dnia i roku - zawsze, kiedy masz ochotę na coś naprawdę pysznego.

Cechy

jakość gwarantuję osobiście - Z. Grycan

bez glutenu

bogactwo bakalii


GRYCAN Lody Bakaliowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 24.06.2027
Dostępne warianty
GRYCAN Lody Waniliowe
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1129.00 kJ
13.4%
Wartość energetyczna (kcal)
270.00 kcal
13.5%
Tłuszcz (g)
14.90 g
21.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.90 g
44.5%
Węglowodany (g)
28.70 g
11.0%
w tym cukry (g)
26.10 g
29.0%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
4.70 g
9.4%
Sól (g)
0.18 g
3.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
167 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiedys byly lepsze
11.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok bez uwag
02.06.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ulubione
04.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
08.03.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Cos zmienil sie smak z niekorzyścią w stosunku do dawnych lat.
04.02.2026
0
0
Di
zweryfikowano
Zgłaszam
great ice cream and good quality to price ratio
27.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
01.08.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ulubione
21.07.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
super pyszne
09.07.2025
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
23.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,54 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.1 l
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
GRYCAN
EAN:
5907439112005
Cena za kg:
24,54 zł/l
Pojemność:
1.1 l
Marka:
GRYCAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5907439112005

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data podana na spodzie opakowania. Temperatura przechowywania nie wyższa niż -18 °C. Lody rozmrożone nie mogą być ponownie zamrażane.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Rodzaj przechowywania

Typ:Zamrażać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawartość netto: 620 g / 1100 ml


Informacje producenta

Marka

Grycan


Marka standaryzowana

MarkaGrycan

O marce

Grycan Lody od pokoleń


O producencie

Jaki jest sekret naszych lodów? Już od ponad stu lat nasza rodzina zajmuje się produkcją lodów - mój dziadek Grzegorz Grycan opracował własną recepturę. Mijają pokolenia, a my ciągle stosujemy jego przepisy. Jako mistrz cukiernictwa próbuję dodać do tej rodzinnej tradycji coś swojego - realizować własne pomysły, które pozwolą zapisać kolejną kartę w księdze historii „Lodów od pokoleń". Osobiście dołożę wszelkich starań, aby cieszyli się Państwo lodami najwyższej jakości. Z. Grycan


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Lody

Wariant bakaliowe


Opis produktu

Lody Grycan Bakaliowe w dużym, familijnym opakowaniu. Tworzone wyłącznie z naturalnych składników z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, w oparciu o tradycyjną recepturę udoskonalaną przez pokolenia rodziny cukierników. Do ich produkcji użyto ręcznie selekcjonowanych i przygotowywanych wyśmienitych bakalii: pysznych fig, rodzynków oraz włoskich i arachidowych orzechów. Dzięki temu możesz poczuć ulubiony, wyjątkowy smak o każdej porze dnia i roku - zawsze, kiedy Ty i Twoja rodzina macie ochotę na coś naprawdę pysznego. Wystarczy dla każdego!

Produkty z kategorii >1000 ml

4.9
z 167 opinii
GRYCAN Lody Bakaliowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Bakaliowe

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.8
z 46 opinii
CARTE D'OR Les Desserts Lody Pistachio Delight 825 ml

CARTE D'OR Les Desserts

Lody Pistachio Delight

825 ml
35,14 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Produkty marki GRYCAN

4.9
z 166 opinii
GRYCAN Lody Czekoladowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Czekoladowe

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 113 opinii
GRYCAN Lody Śmietankowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Śmietankowe

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 163 opinii
GRYCAN Lody Waniliowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Waniliowe

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2027
5.0
z 166 opinii
GRYCAN Lody Cafe Latte 500 ml

GRYCAN

Lody Cafe Latte

500 ml
35,98 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
5.0
z 100 opinii
GRYCAN Lody Mięta z czekoladą 500 ml

GRYCAN

Lody Mięta z czekoladą

500 ml
35,98 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 89 opinii
GRYCAN Lody Truskawkowe 500 ml

GRYCAN

Lody Truskawkowe

500 ml
35,98 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store