Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Ryby i mięso
Filety rybne
BETTER FISH Łosoś Atlantycki bez skóry mrożony BIO (2x100 g)
Łosoś Atlantycki bez skóry mrożony BIO (2x100 g) BETTER FISH 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 13 opinii

BETTER FISH Łosoś Atlantycki bez skóry mrożony BIO (2x100 g)

200 g
BETTER FISH
Norwegia

Cena68,89 zł
344,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.10.2027
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.05.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
344,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BETTER FISH
EAN:
5907694957007
Cena za kg:
344,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
BETTER FISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907694957007

Produkty z kategorii Filety rybne

5.0
z 136 opinii

24% taniej

FROSTA Filety z mintaja mrożone 300 g

FROSTA

Filety z mintaja mrożone

300 g
72,57 zł/kg
Cena promocyjna21,77 zł
28,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 13 opinii
BETTER FISH Łosoś Atlantycki bez skóry mrożony BIO (2x100 g) 200 g

BETTER FISH

Łosoś Atlantycki bez skóry mrożony BIO (2x100 g)

200 g
344,45 zł/kg
Cena68,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2027
4.9
z 24 opinii
FAMILY FISH Mintaj filety bez skóry 475 g

FAMILY FISH

Mintaj filety bez skóry

475 g
39,98 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 60 opinii
MY FOOD Dorsz altantycki polędwiczki b s mrożony 450 g

MY FOOD

Dorsz altantycki polędwiczki b s mrożony

450 g
95,53 zł/kg
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 54 opinii
FROSTA Filety z dorsza atlantyckiego mrożone 300 g

FROSTA

Filety z dorsza atlantyckiego mrożone

300 g
117,63 zł/kg
Cena35,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store