Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Inne mieszanki przypraw
PRYMAT Tzatziki - czosnkowa przyprawa do sosu
Tzatziki   czosnkowa przyprawa do sosu PRYMAT 20g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 27 opinii

PRYMAT Tzatziki - czosnkowa przyprawa do sosu

20 g
PRYMAT
Polska

Cena1,79 zł
89,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Warto wiedzieć: Jest to intensywnie czosnkowa mieszanka przyprawowa o słonym, kwaskowatym smaku z wyczuwalnymi koperkiem i pieprzem. Pasuje do: - sosu tzatziki, zarówno na bazie jogurtu naturalnego, jak i greckiego - dipu czosnkowego Nietypowe zastosowanie: Przyprawę można dodać do chłodnika ogórkowego lub pieczywa czosnkowego.


Cechy

bez dodatku glutaminianu sodu


PRYMAT Tzatziki - czosnkowa przyprawa do sosu


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
957.00 kJ
11.4%
Wartość energetyczna (kcal)
226.00 kcal
11.3%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
44.00 g
16.9%
w tym cukry (g)
23.00 g
25.6%
Białko (g)
7.50 g
15.0%
Sól (g)
34.50 g
575.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne
02.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
LILIANA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Artem
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Longina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135010177
Cena za kg:
89,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135010177

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Jest to intensywnie czosnkowa mieszanka przyprawowa o słonym, kwaskowatym smaku z wyczuwalnymi koperkiem i pieprzem. Pasuje do: - sosu tzatziki, zarówno na bazie jogurtu naturalnego, jak i greckiego - dipu czosnkowego Nietypowe zastosowanie: Przyprawę można dodać do chłodnika ogórkowego lub pieczywa czosnkowego.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przyprawa

Wariant do sosu tzatziki klasyczna

Produkty z kategorii Inne mieszanki przypraw

5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 35 opinii
KAMIS Przyprawa do ryb 20 g

KAMIS

Przyprawa do ryb

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
5.0
z 33 opinii
KAMIS Przyprawa do karkówki 20 g

KAMIS

Przyprawa do karkówki

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
5.0
z 39 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka bajglowa do wszystkiego 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka bajglowa do wszystkiego

15 g
210,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 32 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka bomba umami 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka bomba umami

15 g
210,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 24 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka wędzone chrupnięcie 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka wędzone chrupnięcie

15 g
210,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 54 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 24 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka orientalna 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka orientalna

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 32 opinii
PRYMAT Przyprawa do indyka i dań z drobiu 25 g

PRYMAT

Przyprawa do indyka i dań z drobiu

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 62 opinii
PRYMAT Pieprz cytrynowy 20 g

PRYMAT

Pieprz cytrynowy

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 24 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 50 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka złocistego XL 70 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka złocistego XL

70 g
42,71 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 27 opinii
PRYMAT Przyprawa do gulaszu i dań kuchni węgierskiej 20 g

PRYMAT

Przyprawa do gulaszu i dań kuchni węgierskiej

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 11 opinii
PRYMAT Przyprawa do dań z makaronu 20 g

PRYMAT

Przyprawa do dań z makaronu

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 79 opinii
VEGETA Przyprawa warzywna do potraw 70 g

VEGETA

Przyprawa warzywna do potraw

70 g
35,57 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
4.9
z 16 opinii
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki) 30 g

PRYMAT AIR FRYER

Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki)

30 g
66,33 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 6 opinii
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do pieczonego łososia (z dodatkiem słodkiej papryki) 30 g

PRYMAT AIR FRYER

Przyprawa do pieczonego łososia (z dodatkiem słodkiej papryki)

30 g
66,33 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 22 opinii
KAMIS Cytrynowy łosoś w ziołach - mieszanka przyprawowa 18 g

KAMIS

Cytrynowy łosoś w ziołach - mieszanka przyprawowa

18 g
177,22 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
4.9
z 36 opinii
KAMIS Przyprawa do mięsa mielonego 20 g

KAMIS

Przyprawa do mięsa mielonego

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
5.0
z 31 opinii
KAMIS Przyprawa do mięsa wieprzowego 20 g

KAMIS

Przyprawa do mięsa wieprzowego

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do mięsa mielonego z suszonymi pomidorami 20 g

KAMIS

Przyprawa do mięsa mielonego z suszonymi pomidorami

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
5.0
z 20 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka po węgiersku 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka po węgiersku

25 g
91,60 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 9 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029
5.0
z 80 opinii
KUCHAREK Przyprawa do potraw 200 g

KUCHAREK

Przyprawa do potraw

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 11 opinii
PRYMAT Przyprawa do wołowiny 20 g

PRYMAT

Przyprawa do wołowiny

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 20 opinii
PRYMAT Przyprawa do kotleta schabowego z natką pietruszki 20 g

PRYMAT

Przyprawa do kotleta schabowego z natką pietruszki

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 27 opinii
PRYMAT Tzatziki - czosnkowa przyprawa do sosu 20 g

PRYMAT

Tzatziki - czosnkowa przyprawa do sosu

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 65 opinii
VEGETA Przyprawa warzywna do potraw (bez glutaminianu sodu) 180 g

VEGETA

Przyprawa warzywna do potraw (bez glutaminianu sodu)

180 g
28,83 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
4.9
z 30 opinii
PRYMAT Przyprawa do mięs (bez glutaminianu sodu) 75 g

PRYMAT

Przyprawa do mięs (bez glutaminianu sodu)

75 g
29,20 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 19 opinii
KAMIS Zioła sycylijskie - mieszanka przyprawowa 10 g

KAMIS

Zioła sycylijskie - mieszanka przyprawowa

10 g
319,00 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
4.9
z 35 opinii
KAMIS Pieprz cytrynowy 16 g

KAMIS

Pieprz cytrynowy

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 32 opinii
PRYMAT Przyprawa do jajek 15 g

PRYMAT

Przyprawa do jajek

15 g
146,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 4 opinii
PRYMAT Przyprawa do twarogu 15 g

PRYMAT

Przyprawa do twarogu

15 g
146,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 22 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do złocistego kurczaka 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do złocistego kurczaka

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 22 opinii
KAMIS Pieprz ziołowy 15 g

KAMIS

Pieprz ziołowy

15 g
172,67 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2029
4.9
z 11 opinii
KOTANYI Przyprawa do żeberek z miodem 30 g

KOTANYI

Przyprawa do żeberek z miodem

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028
4.9
z 18 opinii
KOTANYI Przyprawa do karkówki 30 g

KOTANYI

Przyprawa do karkówki

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
5.0
z 18 opinii
KOTANYI Przyprawa do pieczonego kurczaka 30 g

KOTANYI

Przyprawa do pieczonego kurczaka

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2029
5.0
z 10 opinii
CASA DE MEXICO Burrito (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DE MEXICO

Burrito (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 4 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem 30 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 18 opinii
CASA DEL SUR Chilli con carne (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DEL SUR

Chilli con carne (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.4
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA 41 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA

41 g
133,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
WARZYWKO Przyprawa warzywna do potraw (uniwersalna) bezglutenowa 200 g

WARZYWKO

Przyprawa warzywna do potraw (uniwersalna) bezglutenowa

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 2 opinii
WINIARY Pomysł na... Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA 42 g

WINIARY Pomysł na...

Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA

42 g
130,71 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do kaczki 30 g

KAMIS

Przyprawa do kaczki

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2029
5.0
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do karpia 30 g

KAMIS

Przyprawa do karpia

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2028
5.0
z 3 opinii
KOTANYI Zioła kaukaskie (mieszanka) 9 g

KOTANYI

Zioła kaukaskie (mieszanka)

9 g
387,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2028
5.0
z 4 opinii
FRENCH'S Mieszanka serowa do MAC'N'CHEESE 30 g

FRENCH'S

Mieszanka serowa do MAC'N'CHEESE

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027
5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
4.9
z 10 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli) 45 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli)

45 g
122,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
5.0
z 15 opinii
PRIPRAVKA Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.9
z 19 opinii
PRIPRAVKA Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.8
z 21 opinii
PRIPRAVKA Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
Priya Foods Mieszanka przypraw Chicken 65 Masala Priya 50g 1 szt

Priya Foods

Mieszanka przypraw Chicken 65 Masala Priya 50g

1 szt
Cena5,50 zł
Do koszyka
YUMMYTO Wasabi (w proszku) 1 kg

YUMMYTO

Wasabi (w proszku)

1 kg
32,79 zł/kg
Cena32,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
TRS Mieszanka przypraw Tandoori Masala 400 g

TRS

Mieszanka przypraw Tandoori Masala

400 g
55,00 zł/kg
Cena22,00 zł
Do koszyka
Yuspe Mieszanka przypraw Chimichurri Yuspe 50 g

Yuspe

Mieszanka przypraw Chimichurri Yuspe

50 g
154,00 zł/kg
Cena7,70 zł
Do koszyka

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 136 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store