Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Mieszanki do mięsa i ryb
Do drobiu
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki)
Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki) AIR FRYER PRYMAT 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki)

30 g
PRYMAT
Polska

Cena1,99 zł
66,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przyprawa do złocistego kurczaka z air fryera – suszona mieszanka przyprawowa. AIR FRYER Przyprawa do złocistego kurczaka Prymat to kompozycja ziół i przypraw, która nada daniom wyjątkowy smak i apetyczny wygląd. Starannie dobrane składniki wydobywają głębię mięsa, tworząc jednocześnie złocistą, chrupiącą skórkę. W składzie naszej przyprawy do kurczaka z Air Fryera znajduje się m.in.: papryka, aromatyczna cebula i czosnek. Nasiona kolendry i kurkumy dopełniają mieszankę korzennym akcentem, a natka pietruszki, wraz z majerankiem, oregano, kminkiem i rozmarynem, tworzą idealną harmonię.


Cechy

ok. 18 min. 190 °C

z dodatkiem słodkiej papryki


PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do frytek i ziemniaków (z dodatkiem słodkiej papryki)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
725.00 kJ
8.6%
Wartość energetyczna (kcal)
173.00 kcal
8.7%
Tłuszcz (g)
4.30 g
6.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.70 g
3.5%
Węglowodany (g)
20.00 g
7.7%
w tym cukry (g)
6.10 g
6.8%
Białko (g)
6.90 g
13.8%
Sól (g)
48.10 g
801.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135068505
Cena za kg:
66,33 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135068505

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przygotuj: - piersi z kurczaka - olej Sposób przygotowania: 1. Piersi z kurczaka posmaruj niewielką ilością oleju i posyp przyprawą: 1 płaska łyżeczka (ok. 2 g) na 100 g piersi z kurczaka. 2. Piecz w urządzeniu air fryer ok. 18 minut w 190 °C. W połowie czasu obróć mięso na drugą stronę. Uwaga! Czas pieczenia zależy od zaleceń producenta urządzenia oraz ilości pieczonego kurczaka. Przyprawy tej można użyć także do dań z piekarnika.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Podmarka

Sub Brand Air Fryer


Opis produktu

Przyprawa do złocistego kurczaka z air fryera – suszona mieszanka przyprawowa. AIR FRYER Przyprawa do złocistego kurczaka Prymat to kompozycja ziół i przypraw, która nada daniom wyjątkowy smak i apetyczny wygląd. Starannie dobrane składniki wydobywają głębię mięsa, tworząc jednocześnie złocistą, chrupiącą skórkę. W składzie naszej przyprawy do kurczaka z Air Fryera znajduje się m.in.: papryka, aromatyczna cebula i czosnek. Nasiona kolendry i kurkumy dopełniają mieszankę korzennym akcentem, a natka pietruszki, wraz z majerankiem, oregano, kminkiem i rozmarynem, tworzą idealną harmonię.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Functional Name Przyprawa do kurczaka

Variant do złocistego kurczaka

Produkty z kategorii Do drobiu

5.0
z 28 opinii
KAMIS Przyprawa do indyka 20 g

KAMIS

Przyprawa do indyka

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2029
5.0
z 54 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 24 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka orientalna 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka orientalna

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 50 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka złocistego XL 70 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka złocistego XL

70 g
42,71 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 32 opinii
PRYMAT Przyprawa do indyka i dań z drobiu 25 g

PRYMAT

Przyprawa do indyka i dań z drobiu

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 16 opinii
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki) 30 g

PRYMAT AIR FRYER

Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki)

30 g
66,33 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 20 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka po węgiersku 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka po węgiersku

25 g
91,60 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 9 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029
5.0
z 18 opinii
KOTANYI Przyprawa do pieczonego kurczaka 30 g

KOTANYI

Przyprawa do pieczonego kurczaka

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2029
4.9
z 22 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do złocistego kurczaka 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do złocistego kurczaka

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 4 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem 30 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.4
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA 41 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA

41 g
133,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do kaczki 30 g

KAMIS

Przyprawa do kaczki

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2029
5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 136 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store