Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Mieszanki do mięsa i ryb
Do drobiu
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA
Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA Pomysł na... WINIARY 41g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.4
z 7 opinii

WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA

41 g
WINIARY
Polska

Cena5,49 zł
133,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

woreczek do pieczenia

po prostu dobre!


WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
466.00 kJ
5.5%
Wartość energetyczna (kcal)
112.00 kcal
5.6%
Tłuszcz (g)
6.30 g
9.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.80 g
9.0%
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
2.10 g
2.3%
Błonnik (g)
0.20 g
Białko (g)
10.60 g
21.2%
Sól (g)
0.29 g
4.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.4
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
0%
3
0%
2
0%
1
14%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Panierka to sama mąka wszystko w połowie pieczenia spaliło się na wiór . Musiałam ściągnąć worek by ratować mięso. Nie polecam
25.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥🔥🔥🔥🔥
22.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
133,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
41 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
8445290496270
Cena za kg:
133,90 zł/kg
Waga:
41 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445290496270

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Przepisy

Lista zakupów 1 kg pałek kurczaka (ok. 8 sztuk) Sposób przyrządzenia: 60 min., 4 porcje 1. Podgrzej piekarnik do 200°C. Nie używaj funkcji grill. 2. Do woreczka z górnej części opakowania włóż pałki z kurczaka i dodaj przyprawy z dolnej części opakowania. Woreczek zamknij czerwoną zapinką, którą znajdziesz w woreczku. 3. Delikatnie obracając woreczek, równomiernie rozprowadź przyprawę na mięsie. 4. Woreczek ułóż w naczyniu żaroodpornym, nie przykrywaj. Włóż do rozgrzanego piekarnika i piecz na niższym poziomie przez 60 minut. Jeśli chcesz, aby skórka była bardziej chrupiąca, 10 minut przed końcem pieczenia folię należy rozciąć i rozchylić. 5. Po wyjęciu z piekarnika, odetnij końcówkę woreczka z zapinką. Uważaj na gorący woreczek i wydostające się z niego gorące powietrze. Dobrze smakuje podany z ryżem i zieloną sałatą.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


O marce

W Winiary wierzymy, że zmiana zaczyna się od kuchni, dlatego codziennie pomagamy Wam w gotowaniu i niemarnowaniu. Więcej na winiary.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Soczysty kurczak

Wariant sweet chili

Produkty z kategorii Do drobiu

5.0
z 28 opinii
KAMIS Przyprawa do indyka 20 g

KAMIS

Przyprawa do indyka

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2029
5.0
z 54 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 24 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka orientalna 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka orientalna

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 50 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka złocistego XL 70 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka złocistego XL

70 g
42,71 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 32 opinii
PRYMAT Przyprawa do indyka i dań z drobiu 25 g

PRYMAT

Przyprawa do indyka i dań z drobiu

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 16 opinii
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki) 30 g

PRYMAT AIR FRYER

Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki)

30 g
66,33 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 20 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka po węgiersku 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka po węgiersku

25 g
91,60 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 9 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029
5.0
z 18 opinii
KOTANYI Przyprawa do pieczonego kurczaka 30 g

KOTANYI

Przyprawa do pieczonego kurczaka

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2029
4.9
z 22 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do złocistego kurczaka 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do złocistego kurczaka

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.4
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA 41 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA

41 g
133,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem 30 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do kaczki 30 g

KAMIS

Przyprawa do kaczki

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2029
5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 192 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store