Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Mieszanki do mięsa i ryb
Do mięs uniwersalna
PRYMAT Przyprawa do mięs (bez glutaminianu sodu)
Przyprawa do mięs (bez glutaminianu sodu) PRYMAT 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 30 opinii

PRYMAT Przyprawa do mięs (bez glutaminianu sodu)

75 g
PRYMAT
Polska

Cena2,19 zł
29,20 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Do różnych rodzajów mięs: - wieprzowiny - drobiu - wołowiny - ryb Do przyrządzania dań na wiele sposobów: - smażenia - pieczenia - duszenia - grillowania Do przyprawiania wedle uznania*: - posypania bezpośrednio na mięso - marynowania z dodatkiem oleju *Sugerowane dozowanie: 1 łyżeczka przyprawy (ok. 3 g) na 100 g mięsa. Do naszej przyprawy nie dodajemy glutaminianu sodu i substancji konserwujących!


Cechy

bez dodatku glutaminianu sodu


PRYMAT Przyprawa do mięs (bez glutaminianu sodu)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
917.00 kJ
10.9%
Wartość energetyczna (kcal)
218.00 kcal
10.9%
Tłuszcz (g)
3.70 g
5.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
37.00 g
14.2%
w tym cukry (g)
12.00 g
13.3%
Białko (g)
5.60 g
11.2%
Sól (g)
37.40 g
623.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Super przyprawa, moja ulubiona do różnych mięs!
11.06.2025
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Adriana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.07.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.06.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,20 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135030717
Cena za kg:
29,20 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135030717

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać zamknięte w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Do różnych rodzajów mięs: - wieprzowiny - drobiu - wołowiny - ryb Do przyrządzania dań na wiele sposobów: - smażenia - pieczenia - duszenia - grillowania Do przyprawiania wedle uznania*: - posypania bezpośrednio na mięso - marynowania z dodatkiem oleju *Sugerowane dozowanie: 1 łyżeczka przyprawy (ok. 3 g) na 100 g mięsa. Do naszej przyprawy nie dodajemy glutaminianu sodu i substancji konserwujących!


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przyprawa do mięs

Produkty z kategorii Do mięs uniwersalna

5.0
z 33 opinii
KAMIS Przyprawa do karkówki 20� g

KAMIS

Przyprawa do karkówki

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
4.9
z 30 opinii
PRYMAT Przyprawa do mięs (bez glutaminianu sodu) 75 g

PRYMAT

Przyprawa do mięs (bez glutaminianu sodu)

75 g
29,20 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 136 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store