Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Inne mieszanki przypraw
KAMIS Pieprz ziołowy
Pieprz ziołowy KAMIS 15g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

KAMIS Pieprz ziołowy

15 g
KAMIS
Polska

Cena2,59 zł
172,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Pośród bogatej gamy przypraw Kamis nie mogło oczywiście zabraknąć pieprzu ziołowego. KAMIS Pieprz ziołowy to fantastyczny dodatek do mięs, zup, sosów, sałatek oraz większości dań jarskich. Pamiętać należy, ze do potraw mięsnych należy go dodawać na samym początku przyrządzania, w pozostałych przypadkach pod koniec. Pieprz ziołowy wspaniale wydobędzie głębie smaku twoich potraw. Jeśli nie masz w swoich zbiorach pieprzu ziołowego koniecznie go kup. Jeśli już masz pieprz ziołowy zrób większe zapasy tej przyprawy- z pewnością się przyda.

Cechy

100 % naturalnych składników dla uzyskania pełni smaku i aromatu


KAMIS Pieprz ziołowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 27.01.2029
Dostępne warianty
KAMIS Pieprz biały mielony
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
kocham ❤️
23.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Stanislawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
172,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084013017
Cena za kg:
172,67 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084013017

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Papier z odpowiedzialnych źródeł, FSC C151350


Przepisy

Zapiekanka z kaszy jaglanej Przygotowanie 30 min + czas studzenia Gotowanie 30 min Porcje 4 Składniki: 300 g kaszy jaglanej 2 jaja 2 łyżki pomidorów suszonych z czosnkiem i bazylią Kamis 250 g pieczarek pokrojonych w plastry 1 łyżka oleju 1 mały brokuł 2 pomidory pokrojone w cienkie plastry 150 g tartego żółtego sera 2 łyżeczki pieprzu ziołowego Kamis sól do smaku 1. Kaszę gotuj w 600 ml wody na wolnym ogniu pod przykryciem przez 12 min. odstaw na 15 min, wystudź. 2. Do kaszy dodaj suszone pomidory, 2 jaja, dopraw solą i dokładnie wymieszaj. 3. Z kaszy formuj za pomocą papieru do pieczenia podłużne blaty (20 cm x 8 cm o grubości ok. 1 cm) zapiecz je w piekarniku przez 15 min w temperaturze 180 °C. 4. Równocześnie podsmaż pieczarki i zblanszuj brokuł. 5. Na blatach układaj pieczarki, pokrojony na drobne kawałki brokuł i pomidory. 6. Oprósz pieprzem ziołowym. posyp serem i wstaw ponownie do piekarnika rozgrzanego do 180 °C na ok. 15 min.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Logotypy stron trzecich

FSC


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mieszanka przyprawowa

Wariant pieprz ziołowy


Opis produktu

Nie raz doświadczałem najważniejszymi dla podróżnika i smakosza zmysłami, jak wiele może zdziałać perfekcyjnie skomponowana mieszanka przypraw. Mieszanka gorczycy, kminku i chili, otulona aromatem majeranku oraz liści laurowych, zmienia się w smakowity, ożywiający posiłek bukiet. Czy wiesz, że... pieprz ziołowy pasuje do wszystkich dań, poza deserami i słodkimi wypiekami? Zwykle dopełnia on smak przygotowanej już potrawy. Wyjątkiem są mięsa, do których pieprz ziołowy dodaje się na początku przyrządzania dania, tak by każdy aromatyczny składnik mieszanki zdołał przeniknąć do serca mięsnego przysmaku.

Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Inne mieszanki przypraw

5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 35 opinii
KAMIS Przyprawa do ryb 20 g

KAMIS

Przyprawa do ryb

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
5.0
z 33 opinii
KAMIS Przyprawa do karkówki 20 g

KAMIS

Przyprawa do karkówki

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
5.0
z 39 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka bajglowa do wszystkiego 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka bajglowa do wszystkiego

15 g
210,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 32 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka bomba umami 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka bomba umami

15 g
210,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 24 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka wędzone chrupnięcie 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka wędzone chrupnięcie

15 g
210,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 54 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 24 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka orientalna 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka orientalna

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 32 opinii
PRYMAT Przyprawa do indyka i dań z drobiu 25 g

PRYMAT

Przyprawa do indyka i dań z drobiu

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 62 opinii
PRYMAT Pieprz cytrynowy 20 g

PRYMAT

Pieprz cytrynowy

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 25 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 50 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka złocistego XL 70 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka złocistego XL

70 g
42,71 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 27 opinii
PRYMAT Przyprawa do gulaszu i dań kuchni węgierskiej 20 g

PRYMAT

Przyprawa do gulaszu i dań kuchni węgierskiej

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 11 opinii
PRYMAT Przyprawa do dań z makaronu 20 g

PRYMAT

Przyprawa do dań z makaronu

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 79 opinii
VEGETA Przyprawa warzywna do potraw 70 g

VEGETA

Przyprawa warzywna do potraw

70 g
35,57 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
4.9
z 16 opinii
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki) 30 g

PRYMAT AIR FRYER

Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki)

30 g
66,33 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 6 opinii
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do pieczonego łososia (z dodatkiem słodkiej papryki) 30 g

PRYMAT AIR FRYER

Przyprawa do pieczonego łososia (z dodatkiem słodkiej papryki)

30 g
66,33 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 22 opinii
KAMIS Cytrynowy łosoś w ziołach - mieszanka przyprawowa 18 g

KAMIS

Cytrynowy łosoś w ziołach - mieszanka przyprawowa

18 g
177,22 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
4.9
z 36 opinii
KAMIS Przyprawa do mięsa mielonego 20 g

KAMIS

Przyprawa do mięsa mielonego

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
5.0
z 31 opinii
KAMIS Przyprawa do mięsa wieprzowego 20 g

KAMIS

Przyprawa do mięsa wieprzowego

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do mięsa mielonego z suszonymi pomidorami 20 g

KAMIS

Przyprawa do mięsa mielonego z suszonymi pomidorami

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
5.0
z 20 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka po węgiersku 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka po węgiersku

25 g
91,60 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 9 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029
5.0
z 80 opinii
KUCHAREK Przyprawa do potraw 200 g

KUCHAREK

Przyprawa do potraw

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 11 opinii
PRYMAT Przyprawa do wołowiny 20 g

PRYMAT

Przyprawa do wołowiny

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 20 opinii
PRYMAT Przyprawa do kotleta schabowego z natką pietruszki 20 g

PRYMAT

Przyprawa do kotleta schabowego z natką pietruszki

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 27 opinii
PRYMAT Tzatziki - czosnkowa przyprawa do sosu 20 g

PRYMAT

Tzatziki - czosnkowa przyprawa do sosu

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 65 opinii
VEGETA Przyprawa warzywna do potraw (bez glutaminianu sodu) 180 g

VEGETA

Przyprawa warzywna do potraw (bez glutaminianu sodu)

180 g
28,83 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
4.9
z 30 opinii
PRYMAT Przyprawa do mięs (bez glutaminianu sodu) 75 g

PRYMAT

Przyprawa do mięs (bez glutaminianu sodu)

75 g
29,20 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 19 opinii
KAMIS Zioła sycylijskie - mieszanka przyprawowa 10 g

KAMIS

Zioła sycylijskie - mieszanka przyprawowa

10 g
319,00 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
4.9
z 35 opinii
KAMIS Pieprz cytrynowy 16 g

KAMIS

Pieprz cytrynowy

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 32 opinii
PRYMAT Przyprawa do jajek 15 g

PRYMAT

Przyprawa do jajek

15 g
146,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 4 opinii
PRYMAT Przyprawa do twarogu 15 g

PRYMAT

Przyprawa do twarogu

15 g
146,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 22 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do złocistego kurczaka 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do złocistego kurczaka

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 22 opinii
KAMIS Pieprz ziołowy 15 g

KAMIS

Pieprz ziołowy

15 g
172,67 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2029
4.9
z 11 opinii
KOTANYI Przyprawa do żeberek z miodem 30 g

KOTANYI

Przyprawa do żeberek z miodem

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028
4.9
z 18 opinii
KOTANYI Przyprawa do karkówki 30 g

KOTANYI

Przyprawa do karkówki

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
5.0
z 18 opinii
KOTANYI Przyprawa do pieczonego kurczaka 30 g

KOTANYI

Przyprawa do pieczonego kurczaka

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2029
5.0
z 10 opinii
CASA DE MEXICO Burrito (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DE MEXICO

Burrito (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 4 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem 30 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 18 opinii
CASA DEL SUR Chilli con carne (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DEL SUR

Chilli con carne (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.4
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA 41 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka sweet chili + WORECZEK DO PIECZENIA

41 g
133,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
WARZYWKO Przyprawa warzywna do potraw (uniwersalna) bezglutenowa 200 g

WARZYWKO

Przyprawa warzywna do potraw (uniwersalna) bezglutenowa

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 2 opinii
WINIARY Pomysł na... Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA 42 g

WINIARY Pomysł na...

Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA

42 g
130,71 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do kaczki 30 g

KAMIS

Przyprawa do kaczki

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2029
5.0
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do karpia 30 g

KAMIS

Przyprawa do karpia

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2028
5.0
z 3 opinii
KOTANYI Zioła kaukaskie (mieszanka) 9 g

KOTANYI

Zioła kaukaskie (mieszanka)

9 g
387,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2028
5.0
z 4 opinii
FRENCH'S Mieszanka serowa do MAC'N'CHEESE 30 g

FRENCH'S

Mieszanka serowa do MAC'N'CHEESE

30 g
133,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027
5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
4.9
z 10 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli) 45 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli)

45 g
122,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
5.0
z 15 opinii
PRIPRAVKA Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.9
z 19 opinii
PRIPRAVKA Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.8
z 21 opinii
PRIPRAVKA Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
Priya Foods Mieszanka przypraw Chicken 65 Masala Priya 50g 1 szt

Priya Foods

Mieszanka przypraw Chicken 65 Masala Priya 50g

1 szt
Cena5,50 zł
Do koszyka
YUMMYTO Wasabi (w proszku) 1 kg

YUMMYTO

Wasabi (w proszku)

1 kg
32,79 zł/kg
Cena32,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
TRS Mieszanka przypraw Tandoori Masala 400 g

TRS

Mieszanka przypraw Tandoori Masala

400 g
55,00 zł/kg
Cena22,00 zł
Do koszyka
Yuspe Mieszanka przypraw Chimichurri Yuspe 50 g

Yuspe

Mieszanka przypraw Chimichurri Yuspe

50 g
154,00 zł/kg
Cena7,70 zł
Do koszyka

Produkty marki KAMIS

4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 345 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store