Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musli, płatki, granole

Musli, płatki, granole

Wróć do Produkty śniadaniowe

Płatki zbożoweOtrębyPłatki śniadanioweGranoleMusliOwsiankiBatony śniadaniowe



5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe czekoladowe Kit Kat 190 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe czekoladowe Kit Kat

190 g
49,95 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 1 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe czekoladowe Lion Triple Crunchy 190 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe czekoladowe Lion Triple Crunchy

190 g
52,58 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki Lion Triple Crunchy 350 g

NESTLÉ

Płatki Lion Triple Crunchy

350 g
44,26 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 31 opinii
LUBELLA Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru) 170 g

LUBELLA

Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru)

170 g
27,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.8
z 36 opinii
NESVITA Owsianka malinowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka malinowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026


5.0
z 19 opinii
NESVITA Owsianka truskawkowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka truskawkowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.8
z 20 opinii
NESVITA Owsianka wiśniowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka wiśniowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 27 opinii
NESVITA Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 13 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 15 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i bananem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i bananem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z truskawkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z truskawkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka ze śliwkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka ze śliwkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 22 opinii
TYMBARK Musly płatki owsiane + kasza manna + owoce leśne 170 g

TYMBARK

Musly płatki owsiane + kasza manna + owoce leśne

170 g
25,24 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 40 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

4.8
z 17 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027

5.0
z 21 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy orzechowo-migdałowy z czekoladą 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy orzechowo-migdałowy z czekoladą

40 g
42,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026

5.0
z 16 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z bananami i czekoladą 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z bananami i czekoladą

40 g
42,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026

4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
71,14 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Strawberry&Browni 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Strawberry&Browni

40 g
87,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 7 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Cherry&Cocoa 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Cherry&Cocoa

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026

4.8
z 19 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Mango&Marakuja 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Mango&Marakuja

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka

4.9
z 46 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z orzechami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z orzechami

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z bakaliami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z bakaliami

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 21 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 6 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026

4.8
z 14 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027

5.0
z 2 opinii
CORNY Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 23 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 9 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 1 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 10 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
CORNY Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

5.0
z 7 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026

4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z kokosem 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z kokosem

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

4.9
z 15 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.8
z 13 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027

4.6
z 11 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z żurawiną

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027

4.7
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzechami 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzechami

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

4.9
z 7 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z białą czekoladą 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z białą czekoladą

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027

5.0
z 18 opinii
CORNY Big Baton zbożowy kakaowy z mlecznym nadzieniem 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy kakaowy z mlecznym nadzieniem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

5.0
z 9 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą i słonym karmelem 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą i słonym karmelem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027

4.8
z 8 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą i bananami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą i bananami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.7
z 3 opinii
CORNY Baton zbożowy ze słonym karmelem (6 szt.) 138 g

CORNY

Baton zbożowy ze słonym karmelem (6 szt.)

138 g
65,14 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

5.0
z 1 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy żurawina 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy żurawina

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

4.9
z 29 opinii
SANTE Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami 350 g

SANTE

Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami

350 g
17,69 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

4.9
z 27 opinii
SANTE FIT Musli z żurawiną, borówkami i jagodami goji (bez dodatku cukru) 225 g

SANTE FIT

Musli z żurawiną, borówkami i jagodami goji (bez dodatku cukru)

225 g
27,51 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027

4.9
z 32 opinii
SANTE FIT Musli z truskawkami i wiśniami (bez dodatku cukru) 225 g

SANTE FIT

Musli z truskawkami i wiśniami (bez dodatku cukru)

225 g
26,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,95 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027

4.8
z 15 opinii
SANTE Musli owocowe 350 g

SANTE

Musli owocowe

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

4.9
z 56 opinii

21% taniej

INKA Owsiane serduszka musli z czekoladą 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z czekoladą

50 g
63,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,15 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026

4.8
z 48 opinii

21% taniej

INKA Owsiane serduszka musli z kokosem 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z kokosem

50 g
63,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,15 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

4.8
z 43 opinii

21% taniej

INKA Owsiane serduszka musli z jabłkami 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z jabłkami

50 g
63,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,15 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026

4.9
z 9 opinii
GRACI Musli bezglutenowe 400 g

GRACI

Musli bezglutenowe

400 g
39,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027

5.0
z 9 opinii
PURELLA SUPERFOODS Musli KONCENTRACJA 200 g

PURELLA SUPERFOODS

Musli KONCENTRACJA

200 g
57,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,59 zł
Do koszyka

GRACI Musli funkcjonalne AMAZING ANTI-OX z ziarnami, pitają i płatkami kwiatów 400 g

GRACI

Musli funkcjonalne AMAZING ANTI-OX z ziarnami, pitają i płatkami kwiatów

400 g
33,73 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027

GRACI Musli funkcjonalne HI BEAUTIFUL PRO-COLLAGEN z acerolą, kurkumą i jagodami czarnego bzu 300 g

GRACI

Musli funkcjonalne HI BEAUTIFUL PRO-COLLAGEN z acerolą, kurkumą i jagodami czarnego bzu

300 g
39,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027

5.0
z 2 opinii
GRACI Musli funkcjonalne LIGHT DE-TOX miodem, kiwi i matchą 300 g

GRACI

Musli funkcjonalne LIGHT DE-TOX miodem, kiwi i matchą

300 g
39,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027

ONEDAYMORE Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru)

480 g
41,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,79 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 35 opinii
SANTE Crunchy klasyczne 350 g

SANTE

Crunchy klasyczne

350 g
17,11 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

4.9
z 35 opinii
SANTE Crunchy owocowe 350 g

SANTE

Crunchy owocowe

350 g
18,83 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027

5.0
z 31 opinii
SANTE Crunchy z bananami i czekoladą 350 g

SANTE

Crunchy z bananami i czekoladą

350 g
18,83 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

4.9
z 13 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe (refill) 400 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe (refill)

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Musli czekoladowe (refill) 400 g

ONEDAYMORE

Musli czekoladowe (refill)

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 16 opinii
ONEDAYMORE Musli z belgijską czekoladą i wiśniami 500 g

ONEDAYMORE

Musli z belgijską czekoladą i wiśniami

500 g
45,98 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

ONEDAYMORE Musli z migdałami w karmelowej czekoladzie 500 g

ONEDAYMORE

Musli z migdałami w karmelowej czekoladzie

500 g
45,98 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

ONEDAYMORE Musli PRE-WORKOUT 500 g

ONEDAYMORE

Musli PRE-WORKOUT

500 g
36,58 zł/kg
Cena18,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

ONEDAYMORE Musli POWER UP 450 g

ONEDAYMORE

Musli POWER UP

450 g
41,31 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 4 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe KETO (bez dodatku cukru) 600 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe KETO (bez dodatku cukru)

600 g
46,65 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
ONEDAYMORE Musli KETO MATCHA (bez dodatku cukru) 600 g

ONEDAYMORE

Musli KETO MATCHA (bez dodatku cukru)

600 g
46,65 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Musli kokosowe KETO (bez dodatku cukru) 600 g

ONEDAYMORE

Musli kokosowe KETO (bez dodatku cukru)

600 g
46,65 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka

4.9
z 17 opinii
NESTLÉ Musli TROPICAL 350 g

NESTLÉ

Musli TROPICAL

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 3 opinii
ONEDAYMORE Musli Superfoods ZEN z malinami i matchą (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ZEN z malinami i matchą (bez dodatku cukru)

480 g
47,90 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
123

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store