Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Musli
Owocowe
SANTE Crunchy owocowe
Musli owocowe crunchy CRUNCHY SANTE 350g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 35 opinii

SANTE Crunchy owocowe

350 g
SANTE
Polska
1 szt.8 szt.

Cena6,59 zł
18,83 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Chrupiące musli owocowe Sante Crunchy to świetny pomysł na zdrowy posiłek lub przekąskę. Doskonale komponują się z mlekiem lub jogurtem. To pyszne chrupiące płatki z dużą ilością najwyższej jakości suszonych owoców. Będą świetnym pomysłem na pożywne śniadanie lub kolację.

Chrupiące musli owocowe Sante Crunchy to produkt, który zawiera wiele potrzebnych witamin. Jest bogatym źródłem m. in. żelaza, fosforu, magnezu oraz kwasu foliowego. Dzięki czemu nie jest tylko i wyłącznie smaczny, ale także bardzo zdrowy.

Jakie właściwości mają Chrupiące musli owocowe Sante Crunchy:

  • Fantastyczny smak
  • Płatki z najlepszych zbóż
  • Doskonale dobrany mix owoców

SANTE Crunchy owocowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.01.2027
Dostępne warianty
SANTE Crunchy klasyczne
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1781.00 kJ
21.2%
Wartość energetyczna (kcal)
423.00 kcal
21.2%
Tłuszcz (g)
12.00 g
17.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.80 g
24.0%
Węglowodany (g)
68.00 g
26.2%
w tym cukry (g)
27.00 g
30.0%
Błonnik (g)
6.50 g
Białko (g)
7.60 g
15.2%
Sól (g)
0.34 g
5.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
ciekawe granoli o dobrej cenie ale momentami za "suche" i twarde
25.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
śniadania szybkie i smaczne, a zwłaszcza z serkiem danio
14.06.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Kaja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
ROBERT
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
AGata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Mena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.12.2025
0
0
MAGDALENA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Marlena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,83 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617002211
Cena za kg:
18,83 zł/kg
Waga:
350 g
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617002211

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Sante


Marka standaryzowana

MarkaSante

Podmarka

Podmarka Crunchy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupiące płatki zbożowe

Wariant z suszonymi i kandyzowanymi owocami


Opis produktu

Sante Crunchy owocowe to pyszna mieszanka chrupiących, pełnoziarnistych płatków owsianych i aromatycznych owoców: rodzynki, banana, ananasa, żurawiny i jabłka. To produkt bez dodatku pszenicy. Posiada wysoką zawartość błonnika (High Fibre), jest źródłem cennej witaminy B1 (tiaminy) i składników mineralnych. Dzięki temu Sante Crunchy owocowe jest doskonałym elementem dobrze zbilansowanej diety. Idealne na pyszne i wartościowe śniadanie dla całej rodziny oraz jako chrupiąca przekąska o każdej porze dnia. Witamina B1 (tiamina) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i serca oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.** Pełne ziarno to inaczej ziarno kompletne, czyli zawierające wszystkie części: otręby, bielmo i zarodek. W procesie oczyszczania zboże pozbawiane jest otrąb, które zawierają błonnik oraz zarodka - naturalnego źródła składników mineralnych. Pełne ziarno zachowuje natomiast wszystkie te elementy i dzięki temu jest bogatsze w składniki odżywcze niż zboża oczyszczane. To dlatego, tworząc Crunchy zadbaliśmy, aby zawierało pełnoziarniste płatki owsiane. **Już dwie porcje Sante Crunchy owocowego (100 g) spożywane regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomogą uzyskać powyższy efekt zdrowotny.

Oświadczenia żywieniowe

Posiada wysoką zawartość błonnika (High Fibre), jest źródłem cennej witaminy B1 (tiaminy) i składników mineralnych.

Produkty z kategorii Owocowe

5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 29 opinii
SANTE Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami 350 g

SANTE

Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami

350 g
17,69 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.9
z 32 opinii
SANTE FIT Musli z truskawkami i wiśniami (bez dodatku cukru) 225 g

SANTE FIT

Musli z truskawkami i wiśniami (bez dodatku cukru)

225 g
26,62 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
4.9
z 27 opinii
SANTE FIT Musli z żurawiną, borówkami i jagodami goji (bez dodatku cukru) 225 g

SANTE FIT

Musli z żurawiną, borówkami i jagodami goji (bez dodatku cukru)

225 g
27,51 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
4.8
z 15 opinii
SANTE Musli owocowe 350 g

SANTE

Musli owocowe

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 35 opinii
SANTE Crunchy owocowe 350 g

SANTE

Crunchy owocowe

350 g
18,83 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027
4.8
z 43 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z jabłkami 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z jabłkami

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 13 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe (refill) 400 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe (refill)

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe FRUITY JOY 450 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe FRUITY JOY

450 g
40,56 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 9 opinii
GRACI Musli bezglutenowe 400 g

GRACI

Musli bezglutenowe

400 g
42,47 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
ONEDAYMORE Musli PRE-WORKOUT 500 g

ONEDAYMORE

Musli PRE-WORKOUT

500 g
36,58 zł/kg
Cena18,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 17 opinii
NESTLÉ Musli TROPICAL 350 g

NESTLÉ

Musli TROPICAL

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki SANTE

5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
5.0
z 220 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 136 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 17 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 29 opinii
SANTE Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami 350 g

SANTE

Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami

350 g
17,69 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store