Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Batony śniadaniowe
Zbożowe
BE RAW! Crispy Fruit Strawberry&Browni
Crispy Fruit Strawberry&Browni BE RAW! 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 10 opinii

BE RAW! Crispy Fruit Strawberry&Browni

40 g
BE RAW!
Polska
1 szt.15 szt.

Cena3,49 zł
87,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Dostępne warianty
BE RAW! Crispy Fruit Cherry&Cocoa
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
70%
4
30%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Serhii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.01.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.10.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Liliia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
87,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BE RAW!
EAN:
5905186302311
Cena za kg:
87,25 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
BE RAW!
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5905186302311

Produkty z kategorii Zbożowe

4.9
z 39 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.8
z 16 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 20 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy ze śliwką i polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy ze śliwką i polewą jogurtową

40 g
37,25 zł/kg
1,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
71,14 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
CEREA Flapjack o sm. orzeszków ziemnych i czekolady (baton owsiany pieczony) BIO 60 g

CEREA

Flapjack o sm. orzeszków ziemnych i czekolady (baton owsiany pieczony) BIO

60 g
133,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
CEREA Flapjack o sm. chlebka bananowego (baton owsiany pieczony) BIO 60 g

CEREA

Flapjack o sm. chlebka bananowego (baton owsiany pieczony) BIO

60 g
133,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
CEREA Flapjack o sm. czekoladowym (baton owsiany pieczony) BIO 60 g

CEREA

Flapjack o sm. czekoladowym (baton owsiany pieczony) BIO

60 g
133,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
CEREA Flapjack o sm. brownie (baton owsiany pieczony) BIO 60 g

CEREA

Flapjack o sm. brownie (baton owsiany pieczony) BIO

60 g
137,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,25 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 7 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Cherry&Cocoa 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Cherry&Cocoa

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.7
z 10 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Strawberry&Browni 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Strawberry&Browni

40 g
87,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 19 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Mango&Marakuja 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Mango&Marakuja

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
CORNY Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzechami 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzechami

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.6
z 11 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z żurawiną

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.7
z 7 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy żurawina 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy żurawina

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Produkty marki BE RAW!

4.9
z 36 opinii
BE RAW! Baton malinowy w gorzkiej czekoladzie 40 g

BE RAW!

Baton malinowy w gorzkiej czekoladzie

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 23 opinii
BE RAW! Baton plum dark chocolate 40 g

BE RAW!

Baton plum dark chocolate

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 23 opinii
BE RAW! Baton Crunchy Peanuts & Caramel 40 g

BE RAW!

Baton Crunchy Peanuts & Caramel

40 g
131,25 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 14 opinii
BE RAW! Baton healthy snack - masło orzechowe 40 g

BE RAW!

Baton healthy snack - masło orzechowe

40 g
82,25 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 7 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Cherry&Cocoa 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Cherry&Cocoa

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.8
z 19 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Mango&Marakuja 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Mango&Marakuja

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
BE RAW! Kids Żelki Mango Jabłko 35 g

BE RAW! Kids

Żelki Mango Jabłko

35 g
179,71 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
BE RAW! Kids Żelki Truskawka Jabłko 35 g

BE RAW! Kids

Żelki Truskawka Jabłko

35 g
179,71 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
BE RAW! Baton Nuts&Honey Pistachio 30 g

BE RAW!

Baton Nuts&Honey Pistachio

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
BE RAW! Kids Żelki malina z chrupkami 35 g

BE RAW! Kids

Żelki malina z chrupkami

35 g
179,71 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
BE RAW! Kids Żelki banan z chrupkami 35 g

BE RAW! Kids

Żelki banan z chrupkami

35 g
179,71 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store