Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Batony śniadaniowe
Zbożowe
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami
Baton zbożowy z orzechami i migdałami CRUNCHY SANTE 35g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 16 opinii

SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
SANTE
Polska
1 szt.25 szt.

1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (8% taniej)
52,86 zł/kg
1,85 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (16% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.01.2027
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g
1,55 zł/szt. kupując 3 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1956.00 kJ
23.3%
Wartość energetyczna (kcal)
468.00 kcal
23.4%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.30 g
21.5%
Węglowodany (g)
52.00 g
20.0%
w tym cukry (g)
22.00 g
24.4%
Błonnik (g)
4.70 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.07.2026
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
35 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617015945
Cena za kg:
44,29 zł/kg
Waga:
35 g
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617015945

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Sante


Marka standaryzowana

MarkaSante

Podmarka

Podmarka Crunchy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Baton zbożowy musli

Wariant z orzechami i migdałami

Produkty z kategorii Zbożowe

4.9
z 39 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.8
z 16 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
71,14 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 7 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Cherry&Cocoa 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Cherry&Cocoa

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.7
z 10 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Strawberry&Browni 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Strawberry&Browni

40 g
87,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 19 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Mango&Marakuja 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Mango&Marakuja

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
CORNY Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.7
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzechami 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzechami

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.6
z 11 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z żurawiną

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 8 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy żurawina 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy żurawina

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Produkty marki SANTE

5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.9
z 219 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 39 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 135 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 29 opinii
SANTE Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami 350 g

SANTE

Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami

350 g
17,69 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 107 opinii
SANTE Otręby owsiane wysokobłonnikowe 200 g

SANTE

Otręby owsiane wysokobłonnikowe

200 g
17,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store