Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Batony śniadaniowe
Zbożowe
CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)
Baton zbożowy z orzechami laskowymi 6x20g CORNY 120g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
CORNY
Niemcy

Cena8,99 zł
74,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry.


CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.12.2026
Dostępne warianty
CORNY Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1461.00 kJ
17.4%
Wartość energetyczna (kcal)
349.00 kcal
17.5%
Tłuszcz (g)
11.10 g
15.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.80 g
19.0%
Węglowodany (g)
65.90 g
25.3%
w tym cukry (g)
1.40 g
1.6%
w tym poliole (g)
34.30 g
Białko (g)
7.30 g
14.6%
Sól (g)
0.41 g
6.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2026
0
0
Oliwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Katarina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
120 g
Dostawca:
NOVI
Marka:
CORNY
EAN:
4011800572211
Cena za kg:
74,92 zł/kg
Waga:
120 g
Marka:
CORNY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NOVI
EAN:
4011800572211

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożycie w nadmiernych ilościach może powodować efekt przeczyszczający.


Informacje producenta

Marka

Corny


Marka standaryzowana

MarkaCorny

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry.


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Baton zbożowy

Wariant z orzechami laskowymi

Produkty z kategorii Zbożowe

5.0
z 40 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.8
z 17 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
71,14 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.7
z 10 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Strawberry&Browni 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Strawberry&Browni

40 g
87,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 7 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Cherry&Cocoa 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Cherry&Cocoa

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.8
z 19 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Mango&Marakuja 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Mango&Marakuja

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CORNY Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzechami 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzechami

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.6
z 11 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z żurawiną

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.8
z 8 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy żurawina 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy żurawina

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Produkty marki CORNY

4.6
z 5 opinii

17% taniej

CORNY Big Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.6
z 5 opinii

17% taniej

CORNY Big Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 6 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.8
z 14 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 2 opinii
CORNY Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
CORNY Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 1 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z kokosem 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z kokosem

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 13 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzechami 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzechami

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.6
z 11 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z żurawiną

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store