Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Musli
Funkcjonalne
GRACI Musli funkcjonalne AMAZING ANTI-OX z ziarnami, pitają i płatkami kwiatów
Musli funkcjonalne Amazing Anti Ox GRACI 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

GRACI Musli funkcjonalne AMAZING ANTI-OX z ziarnami, pitają i płatkami kwiatów

400 g
GRACI
Łotwa

Frisco poleca
Cena13,49 zł
33,73 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.04.2027
Dostępne warianty
GRACI Musli bezglutenowe
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Parametry
Cena za kg:
33,73 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
GRACI
EAN:
4751019538751
Cena za kg:
33,73 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
GRACI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4751019538751

Produkty z kategorii Funkcjonalne

GRACI Musli funkcjonalne AMAZING ANTI-OX z ziarnami, pitają i płatkami kwiatów 400 g

GRACI

Musli funkcjonalne AMAZING ANTI-OX z ziarnami, pitają i płatkami kwiatów

400 g
33,73 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
GRACI Musli funkcjonalne HI BEAUTIFUL PRO-COLLAGEN z acerolą, kurkumą i jagodami czarnego bzu 300 g

GRACI

Musli funkcjonalne HI BEAUTIFUL PRO-COLLAGEN z acerolą, kurkumą i jagodami czarnego bzu

300 g
39,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
5.0
z 2 opinii
GRACI Musli funkcjonalne LIGHT DE-TOX miodem, kiwi i matchą 300 g

GRACI

Musli funkcjonalne LIGHT DE-TOX miodem, kiwi i matchą

300 g
39,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
ONEDAYMORE Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru)

480 g
41,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,79 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 9 opinii
PURELLA SUPERFOODS Musli KONCENTRACJA 200 g

PURELLA SUPERFOODS

Musli KONCENTRACJA

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
ONEDAYMORE Musli KETO MATCHA (bez dodatku cukru) 600 g

ONEDAYMORE

Musli KETO MATCHA (bez dodatku cukru)

600 g
46,65 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe KETO (bez dodatku cukru) 600 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe KETO (bez dodatku cukru)

600 g
46,65 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Musli kokosowe KETO (bez dodatku cukru) 600 g

ONEDAYMORE

Musli kokosowe KETO (bez dodatku cukru)

600 g
46,65 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.7
z 10 opinii
ONEDAYMORE Musli BE FIT (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Musli BE FIT (bez dodatku cukru)

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 8 opinii
ONEDAYMORE Musli MALE (dla mężczyzn) z nerkowcami, bananami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli MALE (dla mężczyzn) z nerkowcami, bananami i gorzką czekoladą

450 g
40,56 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
ONEDAYMORE Musli ODPORNOŚĆ (bez dodatku cukru) 200 g

ONEDAYMORE

Musli ODPORNOŚĆ (bez dodatku cukru)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
ONEDAYMORE Musli Superfoods ZEN z malinami i matchą (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ZEN z malinami i matchą (bez dodatku cukru)

480 g
47,90 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki GRACI

4.5
z 2 opinii
GRACI Granola funkcjonalna HIGH POWER PROTEIN z płatkami owsianymi, kakao i białkiem grochu 300 g

GRACI

Granola funkcjonalna HIGH POWER PROTEIN z płatkami owsianymi, kakao i białkiem grochu

300 g
44,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
GRACI Musli funkcjonalne HI BEAUTIFUL PRO-COLLAGEN z acerolą, kurkumą i jagodami czarnego bzu 300 g

GRACI

Musli funkcjonalne HI BEAUTIFUL PRO-COLLAGEN z acerolą, kurkumą i jagodami czarnego bzu

300 g
39,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
5.0
z 2 opinii
GRACI Musli funkcjonalne LIGHT DE-TOX miodem, kiwi i matchą 300 g

GRACI

Musli funkcjonalne LIGHT DE-TOX miodem, kiwi i matchą

300 g
39,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 9 opinii
GRACI Musli bezglutenowe 400 g

GRACI

Musli bezglutenowe

400 g
42,47 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store