Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Musli
Funkcjonalne
ONEDAYMORE Musli KETO MATCHA (bez dodatku cukru)
Musli z matchą KETO ONEDAYMORE 600g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

ONEDAYMORE Musli KETO MATCHA (bez dodatku cukru)

600 g
ONEDAYMORE
Polska

Cena27,99 zł
46,65 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
ONEDAYMORE Musli kokosowe KETO (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru
Keto

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
46,65 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
600 g
Dostawca:
ONEDAYMORE
Marka:
ONEDAYMORE
EAN:
5905108803469
Cena za kg:
46,65 zł/kg
Waga:
600 g
Marka:
ONEDAYMORE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ONEDAYMORE
EAN:
5905108803469

Produkty z kategorii Funkcjonalne

GRACI Musli funkcjonalne AMAZING ANTI-OX z ziarnami, pitają i płatkami kwiatów 400 g

GRACI

Musli funkcjonalne AMAZING ANTI-OX z ziarnami, pitają i płatkami kwiatów

400 g
33,73 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
GRACI Musli funkcjonalne HI BEAUTIFUL PRO-COLLAGEN z acerolą, kurkumą i jagodami czarnego bzu 300 g

GRACI

Musli funkcjonalne HI BEAUTIFUL PRO-COLLAGEN z acerolą, kurkumą i jagodami czarnego bzu

300 g
39,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
5.0
z 2 opinii
GRACI Musli funkcjonalne LIGHT DE-TOX miodem, kiwi i matchą 300 g

GRACI

Musli funkcjonalne LIGHT DE-TOX miodem, kiwi i matchą

300 g
39,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
ONEDAYMORE Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru)

480 g
41,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,79 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 9 opinii
PURELLA SUPERFOODS Musli KONCENTRACJA 200 g

PURELLA SUPERFOODS

Musli KONCENTRACJA

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
ONEDAYMORE Musli KETO MATCHA (bez dodatku cukru) 600 g

ONEDAYMORE

Musli KETO MATCHA (bez dodatku cukru)

600 g
46,65 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe KETO (bez dodatku cukru) 600 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe KETO (bez dodatku cukru)

600 g
46,65 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Musli kokosowe KETO (bez dodatku cukru) 600 g

ONEDAYMORE

Musli kokosowe KETO (bez dodatku cukru)

600 g
46,65 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.7
z 10 opinii
ONEDAYMORE Musli BE FIT (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Musli BE FIT (bez dodatku cukru)

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 8 opinii
ONEDAYMORE Musli MALE (dla mężczyzn) z nerkowcami, bananami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli MALE (dla mężczyzn) z nerkowcami, bananami i gorzką czekoladą

450 g
40,56 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
ONEDAYMORE Musli ODPORNOŚĆ (bez dodatku cukru) 200 g

ONEDAYMORE

Musli ODPORNOŚĆ (bez dodatku cukru)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
ONEDAYMORE Musli Superfoods ZEN z malinami i matchą (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ZEN z malinami i matchą (bez dodatku cukru)

480 g
47,90 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki ONEDAYMORE

5.0
z 13 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa

500 g
25,98 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 10 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami 450 g

ONEDAYMORE

Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami

450 g
31,09 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 8 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola z dubajską czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Granola z dubajską czekoladą

450 g
39,98 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 12 opinii
ONEDAYMORE Granola czekoladowa z malinami (refill) 450 g

ONEDAYMORE

Granola czekoladowa z malinami (refill)

450 g
33,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa (refill) 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa (refill)

500 g
31,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
ONEDAYMORE Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru)

480 g
41,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,79 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Owsianka czekoladowa 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka czekoladowa

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Musli proteinowe 400 g

ONEDAYMORE

Musli proteinowe

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola proteinowa 400 g

ONEDAYMORE

Granola proteinowa

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 13 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe (refill) 400 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe (refill)

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Musli czekoladowe (refill) 400 g

ONEDAYMORE

Musli czekoladowe (refill)

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z dodatkiem bananów i inuliną z cykorii (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka z dodatkiem bananów i inuliną z cykorii (bez dodatku cukru)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.5
z 6 opinii
ONEDAYMORE Owsianka jabłkowo-cynamonowa (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka jabłkowo-cynamonowa (bez dodatku cukru)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store