Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Granole
Owocowe
ONEDAYMORE Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami
Granola owocowa ONE DAY MORE 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

18% taniej

5.0
z 10 opinii

ONEDAYMORE Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami

450 g
ONEDAYMORE
Polska

Cena promocyjna13,99 zł
31,09 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (18% taniej)

Promocja do 31.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Dostępne warianty
ONEDAYMORE Granola z dubajską czekoladą
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegański
Lokalni Dostawcy
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Nikola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,09 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
ONEDAYMORE
Marka:
ONEDAYMORE
EAN:
5902884465850
Cena za kg:
31,09 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
ONEDAYMORE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ONEDAYMORE
EAN:
5902884465850

Produkty z kategorii Owocowe

5.0
z 10 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami 450 g

ONEDAYMORE

Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami

450 g
31,09 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 62 opinii
SANTE Granola z owocami 350 g

SANTE

Granola z owocami

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.9
z 40 opinii
SANTE FIT Granola z truskawkami i wiśniami (bez dodatku cukru) 300 g

SANTE FIT

Granola z truskawkami i wiśniami (bez dodatku cukru)

300 g
32,97 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
4.9
z 10 opinii
BAKALLAND BA! Granola z żurawiną 300 g

BAKALLAND BA!

Granola z żurawiną

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ONEDAYMORE

5.0
z 13 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa

500 g
25,98 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 8 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola z dubajską czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Granola z dubajską czekoladą

450 g
39,98 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 12 opinii
ONEDAYMORE Granola czekoladowa z malinami (refill) 450 g

ONEDAYMORE

Granola czekoladowa z malinami (refill)

450 g
33,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa (refill) 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa (refill)

500 g
25,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
ONEDAYMORE Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru)

480 g
41,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,79 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
ONEDAYMORE Musli Superfoods ZEN z malinami i matchą (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ZEN z malinami i matchą (bez dodatku cukru)

480 g
41,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,79 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Granola proteinowa 400 g

ONEDAYMORE

Granola proteinowa

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Musli proteinowe 400 g

ONEDAYMORE

Musli proteinowe

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Owsianka czekoladowa 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka czekoladowa

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 13 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe (refill) 400 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe (refill)

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 10 opinii
ONEDAYMORE Musli BE FIT (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Musli BE FIT (bez dodatku cukru)

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 8 opinii
ONEDAYMORE Musli MALE (dla mężczyzn) z nerkowcami, bananami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli MALE (dla mężczyzn) z nerkowcami, bananami i gorzką czekoladą

450 g
40,56 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe FRUITY JOY 450 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe FRUITY JOY

450 g
40,56 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store