Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Granole
Owocowe
BAKALLAND BA! Granola z żurawiną
Granola z żurawiną BA! BAKALLAND 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 10 opinii

BAKALLAND BA! Granola z żurawiną

300 g
BAKALLAND
Polska

Cena9,99 zł
33,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez syropu glukozowego Bez oleju palmowego Najwyższej jakości bakalie Super chrupiąca granola Źródło błonnika pokarmowego Najlepiej smakuje: z mlekiem z jogurtem jako deser jako przekąska


Cechy

Dobra i polska firma

wysoka zawartość błonnika pokarmowego

Granola z żurawiną


BAKALLAND BA! Granola z żurawiną


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1620.00 kJ
19.3%
Wartość energetyczna (kcal)
385.00 kcal
19.3%
Tłuszcz (g)
9.20 g
13.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
64.00 g
24.6%
w tym cukry (g)
27.00 g
30.0%
Błonnik (g)
7.10 g
Białko (g)
7.90 g
15.8%
Sól (g)
0.11 g
1.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.08.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749615303
Cena za kg:
33,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749615303

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Podmarka

Podmarka Ba!


Opis produktu

Bez syropu glukozowego Bez oleju palmowego Najwyższej jakości bakalie Super chrupiąca granola Źródło błonnika pokarmowego Najlepiej smakuje: z mlekiem z jogurtem jako deser jako przekąska


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę


Oświadczenia żywieniowe

Źródło błonnika pokarmowego


Informacje dot. stylu życia

Nie zawiera oleju palmowego


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Granola

Wariant z żurawiną

Produkty z kategorii Owocowe

5.0
z 10 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami 450 g

ONEDAYMORE

Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami

450 g
31,09 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 62 opinii
SANTE Granola z owocami 350 g

SANTE

Granola z owocami

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.9
z 40 opinii
SANTE FIT Granola z truskawkami i wiśniami (bez dodatku cukru) 300 g

SANTE FIT

Granola z truskawkami i wiśniami (bez dodatku cukru)

300 g
32,97 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
4.9
z 10 opinii
BAKALLAND BA! Granola z żurawiną 300 g

BAKALLAND BA!

Granola z żurawiną

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 52 opinii
BAKALLAND Rodzynki 200 g

BAKALLAND

Rodzynki

200 g
25,95 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 54 opinii
BAKALLAND Pestki dyni łuskane 200 g

BAKALLAND

Pestki dyni łuskane

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 50 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 300 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 88 opinii
BAKALLAND Morele suszone (całe owoce) 100 g

BAKALLAND

Morele suszone (całe owoce)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store