Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Owsianki
Wysokobiałkowe
ONEDAYMORE Owsianka proteinowa z bananami i słonym karmelem
Owsianka z bananami i słonym karmelem proteinowa ONEDAYMORE 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

ONEDAYMORE Owsianka proteinowa z bananami i słonym karmelem

450 g
ONEDAYMORE
Polska

Cena17,99 zł
39,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Dostępne warianty
ONEDAYMORE Owsianka z dodatkiem bananów i inuliną z cykorii (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Ugur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
ONEDAYMORE
Marka:
ONEDAYMORE
EAN:
5905108802400
Cena za kg:
39,98 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
ONEDAYMORE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ONEDAYMORE
EAN:
5905108802400

Produkty z kategorii Wysokobiałkowe

5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Owsianka proteinowa z bananami i słonym karmelem 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka proteinowa z bananami i słonym karmelem

450 g
39,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki ONEDAYMORE

5.0
z 13 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa

500 g
25,98 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 10 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami 450 g

ONEDAYMORE

Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami

450 g
31,09 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 8 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola z dubajską czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Granola z dubajską czekoladą

450 g
39,98 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 12 opinii
ONEDAYMORE Granola czekoladowa z malinami (refill) 450 g

ONEDAYMORE

Granola czekoladowa z malinami (refill)

450 g
33,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa (refill) 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa (refill)

500 g
31,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
ONEDAYMORE Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru)

480 g
41,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,79 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Owsianka czekoladowa 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka czekoladowa

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Musli proteinowe 400 g

ONEDAYMORE

Musli proteinowe

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola proteinowa 400 g

ONEDAYMORE

Granola proteinowa

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 13 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe (refill) 400 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe (refill)

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Musli czekoladowe (refill) 400 g

ONEDAYMORE

Musli czekoladowe (refill)

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z dodatkiem bananów i inuliną z cykorii (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka z dodatkiem bananów i inuliną z cykorii (bez dodatku cukru)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.5
z 6 opinii
ONEDAYMORE Owsianka jabłkowo-cynamonowa (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka jabłkowo-cynamonowa (bez dodatku cukru)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store