Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Batony śniadaniowe
Czekoladowe
BAKALLAND Baton zbożowy z orzechami
Baton zbożowy 5 orzechów z polewą kakaowo mleczną BAKALLAND 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 46 opinii

BAKALLAND Baton zbożowy z orzechami

40 g
BAKALLAND
Polska

Cena1,99 zł
49,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

5 orzechów to kompozycja zbóż wzbogacona najwyższej jakości orzechami: orzechami laskowymi, orzechami włoskimi, chrupiącymi nerkowcami, migdałami i smacznymi orzeszkami arachidowymi. Baton zbożowy Bakalland BA! 5 orzechów stanowi smaczną, pożywną przekąskę, którą możesz się delektować w ciągu dnia – w szkole, w pracy, w trakcie wycieczek.


Cechy

najwyższej jakości orzechy

płatki owsiane pełnoziarniste

naturalne źródło błonnika pokarmowego

bez syropu glukozowego i tłuszczów utwardzonych

Dobra i polska firma


BAKALLAND Baton zbożowy z orzechami


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Dostępne warianty
BAKALLAND Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2003.00 kJ
23.8%
Wartość energetyczna (kcal)
478.00 kcal
23.9%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.10 g
40.5%
Węglowodany (g)
55.00 g
21.2%
w tym cukry (g)
11.00 g
12.2%
Błonnik (g)
3.50 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
46 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna przekąska.
24.07.2026
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.07.2026
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Uladzimir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749610926
Cena za kg:
49,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749610926

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed/ Nr partii: z boku opakowania Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Podmarka

Podmarka Ba!


Opis produktu

5 orzechów to kompozycja zbóż wzbogacona najwyższej jakości orzechami: orzechami laskowymi, orzechami włoskimi, chrupiącymi nerkowcami, migdałami i smacznymi orzeszkami arachidowymi. Baton zbożowy Bakalland BA! 5 orzechów stanowi smaczną, pożywną przekąskę, którą możesz się delektować w ciągu dnia – w szkole, w pracy, w trakcie wycieczek.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę


Oświadczenia żywieniowe

naturalne źródło błonnika pokarmowego


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Baton zbożowy

Wariant 5 orzechów

Produkty z kategorii Czekoladowe

5.0
z 21 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy orzechowo-migdałowy z czekoladą 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy orzechowo-migdałowy z czekoladą

40 g
42,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 16 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z bananami i czekoladą 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z bananami i czekoladą

40 g
42,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 3 opinii
CORNY Baton zbożowy ze słonym karmelem (6 szt.) 138 g

CORNY

Baton zbożowy ze słonym karmelem (6 szt.)

138 g
50,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 46 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z orzechami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z orzechami

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z bakaliami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z bakaliami

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 21 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 23 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 13 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 6 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 7 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z białą czekoladą 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z białą czekoladą

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027
4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 18 opinii
CORNY Big Baton zbożowy kakaowy z mlecznym nadzieniem 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy kakaowy z mlecznym nadzieniem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 9 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą i słonym karmelem 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą i słonym karmelem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 10 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
CORNY Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
CORNY Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z kokosem 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z kokosem

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.9
z 15 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.8
z 13 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą i bananami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą i bananami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 52 opinii
BAKALLAND Rodzynki 200 g

BAKALLAND

Rodzynki

200 g
25,95 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 54 opinii
BAKALLAND Pestki dyni łuskane 200 g

BAKALLAND

Pestki dyni łuskane

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 50 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 300 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 88 opinii
BAKALLAND Morele suszone (całe owoce) 100 g

BAKALLAND

Morele suszone (całe owoce)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store