Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Batony śniadaniowe
Czekoladowe

Czekoladowe

Wróć do Batony śniadaniowe




5.0
z 21 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy orzechowo-migdałowy z czekoladą 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy orzechowo-migdałowy z czekoladą

40 g
42,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026

5.0
z 16 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z bananami i czekoladą 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z bananami i czekoladą

40 g
42,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026

4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 46 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z orzechami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z orzechami

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z kawałkami czekolady z polewą czekoladową

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 21 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z chipsami bananowymi z polewą czekoladową

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z bakaliami 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z bakaliami

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 6 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026

4.8
z 14 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027

4.8
z 4 opinii
CORNY Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.9
z 10 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka


5.0
z 1 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 23 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 9 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z kokosem 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z kokosem

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

4.9
z 15 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026


4.8
z 13 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027

4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

4.9
z 7 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z białą czekoladą 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z białą czekoladą

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027

5.0
z 18 opinii
CORNY Big Baton zbożowy kakaowy z mlecznym nadzieniem 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy kakaowy z mlecznym nadzieniem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

5.0
z 9 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą i słonym karmelem 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą i słonym karmelem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027

4.7
z 3 opinii
CORNY Baton zbożowy ze słonym karmelem (6 szt.) 138 g

CORNY

Baton zbożowy ze słonym karmelem (6 szt.)

138 g
65,14 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą i bananami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą i bananami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store