Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Owsianki
Na raz
LUBELLA Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru)
Owsianka XXL z bananami i truskawkami LUBELLA 170g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 31 opinii

LUBELLA Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru)

170 g
LUBELLA
Polska

Cena4,59 zł
27,00 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Gęsta i pożywna 40 % owsianki owoce + jogurt pełne ziarno Do szkoły Do pracy Na wycieczkę Gotowe danie. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Z pełnym ziarnem.


Cechy

XXL na śniadanie

bez dodatku cukru

Polska Marka


LUBELLA Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Tagi
promocja
bez cukru
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
397.00 kJ
4.7%
Wartość energetyczna (kcal)
94.00 kcal
4.7%
Tłuszcz (g)
2.50 g
3.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.60 g
8.0%
Węglowodany (g)
15.00 g
5.8%
w tym cukry (g)
9.70 g
10.8%
Błonnik (g)
1.60 g
Białko (g)
1.90 g
3.8%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina B6 (mg)
0.21 mg
15.0%
Witamina C (mg)
20.00 mg
25.0%
Witamina D (µg)
0.75 g
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
💯🔥👍️
30.04.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Tak dobra, że nie wiem jakbym sobie miał bez niej poradzić:)
10.04.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049824047
Cena za kg:
27,00 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049824047

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii produkcyjnej (L): patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie pakowania. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 24 godzin. Nie zostawiaj bez opieki dziecka z zakrętką - może ją połknąć.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

Opis produktu

Gęsta i pożywna 40 % owsianki owoce + jogurt pełne ziarno Do szkoły Do pracy Na wycieczkę Gotowe danie. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Z pełnym ziarnem.


O marce

Lubella Tradycja od 1881


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Owsianka XXL

Wariant z bananami truskawkami

Produkty z kategorii Na raz

4.8
z 36 opinii
NESVITA Owsianka malinowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka malinowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 19 opinii
NESVITA Owsianka truskawkowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka truskawkowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 20 opinii
NESVITA Owsianka wiśniowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka wiśniowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 27 opinii
NESVITA Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 31 opinii
LUBELLA Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru) 170 g

LUBELLA

Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru)

170 g
27,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 13 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i bananem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i bananem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka ze śliwkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka ze śliwkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z truskawkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z truskawkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 22 opinii
TYMBARK Musly płatki owsiane + kasza manna + owoce leśne 170 g

TYMBARK

Musly płatki owsiane + kasza manna + owoce leśne

170 g
25,24 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki LUBELLA

4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 79 opinii
LUBELLA Paluszki z solą 275 g

LUBELLA

Paluszki z solą

275 g
19,45 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
20,98 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 57 opinii
LUBELLA Makaron świderki z warzywami (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki z warzywami (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 96 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 105 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane klasyczne

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 85 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
4.9
z 49 opinii
LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 76 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store