Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Owsianki
Na raz
NESVITA Owsianka malinowa (instant)
Owsianka malinowa NESVITA 45g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 36 opinii

NESVITA Owsianka malinowa (instant)

45 g
NESVITA
Polska

1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
77,56 zł/kg
3,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (29% taniej)

Promocja do 31.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Płatki owsiane z mlekiem i malinami Nestle to pomysł na lekkie i szybkie śniadanie. W składzie oprócz płatków znajdziemy kawałki malin oraz mleko. Nie trzeba już poświecać czasu na długie przygotowania, wystarczy zalać wrzacą wodą i gotowe. Stworzysz pyszne danie i jednocześnie zaoszczędzisz czas.

Płatki owsiane Nestle zawierają sporo błonnika, który usprawnia trawienie oraz daje uczucie sytości. Jesteśmy najedzeni i mamy energię na wiele godzin. Płatki możemy mieć zawsze przy sobie i w dowolnej chwili przygotować, na przykład podczas przerwy w pracy.

Płatki owsiane z mlekiem i malinami Nestle to:

  • Szybki sposób na pyszne śniadanie
  • Doskonały smak
  • Opakowanie zawierające 50 g

Cechy

siła zbóż, balans

z naturalnymi składnikami*

zalej tylko wodą

*naturalne składniki


NESVITA Owsianka malinowa (instant)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
NESVITA Owsianka truskawkowa (instant)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.
Powiązane promocje
NESVITA Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant) 45 g
2,49 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1648.00 kJ
19.6%
Wartość energetyczna (kcal)
394.00 kcal
19.7%
Tłuszcz (g)
7.50 g
10.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.40 g
12.0%
Węglowodany (g)
66.70 g
25.7%
w tym cukry (g)
17.40 g
19.3%
Błonnik (g)
7.00 g
Białko (g)
11.40 g
22.8%
Sól (g)
0.14 g
2.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
36 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
11%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak dla mnie zbyt chemiczny posmak
27.03.2026
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Płatki moim zdaniem wymagają więcej cukru i mleka oraz krótkiego gotowania/ ale są smaczne i godne polecenia' .Pozdrawiam, Kupię więcej;
02.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Podobno pyszne
26.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre i zdrowe
29.09.2025
0
0
magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok, tak jak powinna być
31.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
12.05.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.07.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Edward
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.05.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
45 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
NESVITA
EAN:
7613036970990
Cena za kg:
55,33 zł/kg
Waga:
45 g
Marka:
NESVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613036970990

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: 1. Zawartość opakowania zalej 140 ml wrzącej wody (do poziomu płatków). 2. Dobrze wymieszaj. Po 3 minutach produkt będzie gotowy do spożycia.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Informacje producenta

Marka

NesVita


Marka producenta

MarkaNestlé

Marka standaryzowana

MarkaNesvita

Opis produktu

Z naturalnymi składnikami* Źródło błonnika Energia odnawialna** Odpowiedni balans składników dla bardziej zrównoważonej diety Siła zbóż, balans Błonnik Cukry Węglowodany złożone Spróbuj pysznie malinowej, mlecznej owsianki na bazie naturalnych składników, z pełnoziarnistymi płatkami owsianymi. W sam raz na ciepłe drugie śniadanie lub przekąskę. *naturalne składniki **Energię do produkcji w naszym zakładzie pozyskujemy w 100 % z odnawialnych źródeł.


Dodatkowe informacje

Odwiedź www.nesvita.pl i dowiedz się więcej. Nutri-Score został opracowany przez międzynarodowy zespół niezależnych ekspertów w celu porównania wartości odżywczej na 100 g (lub 100 ml) po przygotowaniu produktów tej samej kategorii.


Oświadczenia żywieniowe

Źródło błonnika


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Owsianka

Wariant malinowa


O marce

Nesvita to idealna porcja wygodnej w przygotowaniu owsianki. Pokochasz ją za naturalne płatki owsiane, kawałki prawdziwych owoców i przepyszny smak. Będzie z Tobą zawsze tam, gdzie jej potrzebujesz :) Produkty zbożowe świetnie wpisują się w trend wellness: pełne ziarno, błonnik, działanie na serce, system trawienia, makrominerały.

O producencie

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo

Produkty z kategorii Na raz

4.8
z 36 opinii
NESVITA Owsianka malinowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka malinowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 20 opinii
NESVITA Owsianka wiśniowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka wiśniowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 27 opinii
NESVITA Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NESVITA Owsianka truskawkowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka truskawkowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 31 opinii
LUBELLA Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru) 170 g

LUBELLA

Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru)

170 g
27,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 13 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i bananem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i bananem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka ze śliwkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka ze śliwkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z truskawkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z truskawkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 22 opinii
TYMBARK Musly płatki owsiane + kasza manna + owoce leśne 170 g

TYMBARK

Musly płatki owsiane + kasza manna + owoce leśne

170 g
25,24 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki NESVITA

4.8
z 20 opinii
NESVITA Owsianka wiśniowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka wiśniowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 27 opinii
NESVITA Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NESVITA Owsianka truskawkowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka truskawkowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store