Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Owsianki
Na raz

Na raz

Wróć do Owsianki




4.9
z 31 opinii
LUBELLA Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru) 170 g

LUBELLA

Owsianka XXL z bananami i truskawkami (bez dodatku cukru)

170 g
27,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.8
z 36 opinii
NESVITA Owsianka malinowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka malinowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.8
z 20 opinii
NESVITA Owsianka wiśniowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka wiśniowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 27 opinii
NESVITA Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka jabłkowa z cynamonem (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 19 opinii
NESVITA Owsianka truskawkowa (instant) 45 g

NESVITA

Owsianka truskawkowa (instant)

45 g
55,33 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 13 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 15 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i bananem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i bananem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z truskawkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z truskawkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka ze śliwkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka ze śliwkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027


4.9
z 22 opinii
TYMBARK Musly płatki owsiane + kasza manna + owoce leśne 170 g

TYMBARK

Musly płatki owsiane + kasza manna + owoce leśne

170 g
25,24 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store