Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musli, płatki, granole

Musli, płatki, granole

Wróć do Produkty śniadaniowe

Płatki zbożoweOtrębyPłatki śniadanioweGranoleMusliOwsiankiBatony śniadaniowe



4.9
z 30 opinii

16% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027

4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027

4.9
z 14 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

5.0
z 10 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami 450 g

ONEDAYMORE

Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami

450 g
31,09 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 17 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 21 opinii
BIO PLANET Amarantus ekspandowany BIO 100 g

BIO PLANET

Amarantus ekspandowany BIO

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.9
z 31 opinii
BIG NATURE Płatki jaglane BIO 400 g

BIG NATURE

Płatki jaglane BIO

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

5.0
z 20 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 14 opinii
BIOMINKI Płatki śniadaniowe - kulki kakaowe BIO 500g 500 g

BIOMINKI

Płatki śniadaniowe - kulki kakaowe BIO 500g

500 g
35,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027

5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Musli proteinowe 400 g

ONEDAYMORE

Musli proteinowe

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola proteinowa 400 g

ONEDAYMORE

Granola proteinowa

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.8
z 17 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane błyskawiczne BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane błyskawiczne BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Owsianka czekoladowa 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka czekoladowa

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.7
z 10 opinii
ONEDAYMORE Musli BE FIT (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Musli BE FIT (bez dodatku cukru)

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.8
z 5 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

300 g
19,30 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

5.0
z 8 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Płatki gryczane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki gryczane BIO

600 g
24,98 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

4.9
z 17 opinii
NATURAVENA Musli orzechowe BIO 300 g

NATURAVENA

Musli orzechowe BIO

300 g
31,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

4.5
z 6 opinii
ONEDAYMORE Owsianka jabłkowo-cynamonowa (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka jabłkowo-cynamonowa (bez dodatku cukru)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 10 opinii
BIO PLANET Płatki orkiszowe BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki orkiszowe BIO

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

4.9
z 9 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe FRUITY JOY 450 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe FRUITY JOY

450 g
40,56 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 8 opinii
ONEDAYMORE Musli MALE (dla mężczyzn) z nerkowcami, bananami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli MALE (dla mężczyzn) z nerkowcami, bananami i gorzką czekoladą

450 g
40,56 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 10 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 9 opinii
EUREKO Płatki żytnie BIO 300 g

EUREKO

Płatki żytnie BIO

300 g
12,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,69 zł
3,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

4.9
z 9 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane błyskawiczne BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki owsiane błyskawiczne BIO

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z dodatkiem bananów i inuliną z cykorii (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka z dodatkiem bananów i inuliną z cykorii (bez dodatku cukru)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.2
z 5 opinii
DIET FOOD Granola KETO BIO 200 g

DIET FOOD

Granola KETO BIO

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026

5.0
z 14 opinii
BIO PLANET Płatki gryczane BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki gryczane BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Amarantus BIO 500 g

BIO PLANET

Amarantus BIO

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027

5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Płatki śniadaniowe kukurydziane z truskawkami BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki śniadaniowe kukurydziane z truskawkami BIO

250 g
77,96 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

5.0
z 3 opinii
ONEDAYMORE Musli ODPORNOŚĆ (bez dodatku cukru) 200 g

ONEDAYMORE

Musli ODPORNOŚĆ (bez dodatku cukru)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 1 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa 200 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 9 opinii
ONEDAYMORE Granola orzechowo-cynamonowa 200 g

ONEDAYMORE

Granola orzechowo-cynamonowa

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
123

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store