Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do kebaba i gyrosa
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa XL
Przyprawa do kebabu i gyrosa XL PRYMAT 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 2 opinii

PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa XL

70 g
PRYMAT

Cena2,99 zł
42,71 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Warto wiedzieć: Przyprawa kebab-gyros to wyjątkowa kompozycja smaków nadająca daniom orientalny charakter. Doskonale pasuje do dań z patelni lub grilla. Pasuje do: - potraw kuchni greckiej, tureckiej i arabskiej - baraniny - drobiu Nietypowe zastosowanie: Bogaty smak przyprawy pasuje też do potraw wegetariańskich, np. falafeli czy burgerów z soczewicy.


Cechy

dużo się opłaca! XL

bez dodatku glutaminianu sodu


PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa XL


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2029
Dostępne warianty
PRYMAT Przyprawa do kurczaka złocistego XL
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
917.00 kJ
10.9%
Wartość energetyczna (kcal)
220.00 kcal
11.0%
Tłuszcz (g)
7.10 g
10.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
Węglowodany (g)
23.00 g
8.8%
w tym cukry (g)
12.00 g
13.3%
Białko (g)
8.40 g
16.8%
Sól (g)
36.90 g
615.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogólnie jestem b. zadowolona z dostawy. Uważam tylko ze chlebek Vincenta z orzechami i figa jest za drogi. Chleb jeczmienny z Grzybkow jest równie dobry
13.03.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,71 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135021814
Cena za kg:
42,71 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135021814

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Przyprawa kebab-gyros to wyjątkowa kompozycja smaków nadająca daniom orientalny charakter. Doskonale pasuje do dań z patelni lub grilla. Pasuje do: - potraw kuchni greckiej, tureckiej i arabskiej - baraniny - drobiu Nietypowe zastosowanie: Bogaty smak przyprawy pasuje też do potraw wegetariańskich, np. falafeli czy burgerów z soczewicy.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przyprawa kebab-gyros

Wariant klasyczna

Produkty z kategorii Do kebaba i gyrosa

5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 68 opinii
KAMIS Przyprawa do gyrosa 20 g

KAMIS

Przyprawa do gyrosa

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2028
4.5
z 2 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa XL 70 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa XL

70 g
42,71 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 2 opinii
KOTANYI Mieszanka przypraw do gyrosa 30 g

KOTANYI

Mieszanka przypraw do gyrosa

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2028

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store