Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do kebaba i gyrosa
KAMIS Przyprawa do gyrosa
Przyprawa do gyrosa KAMIS 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 68 opinii

KAMIS Przyprawa do gyrosa

20 g
KAMIS
Polska

Cena2,29 zł
114,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przyprawa do gyrosa Kamis to starannie skomponowana mieszanka charakterystycznych przypraw i ziół idealnych do jagnięciny, wołowiny, baraniny czy kotletów mielonych. Należy ją dodawać do mięsa jeszcze przed upieczeniem. Może być też składnikiem aromatycznej marynaty.

Przyprawa do gyrosa Kamis wyróżnia się doskonałym smakiem i wyjątkowym aromatem. W jej skład wchodzi m.in. kolendra, czosnek, rozmaryn, kozieradka czy tymianek.

Przyprawa do gyrosa – smak kuchni arabskiej w każdym domu:

  • Bez glutaminianu monosodowego
  • Wyjątkowe połączenie ziół oraz przypraw
  • Doskonały dodatek do różnego rodzaju mięs

Cechy

ze składnikami pochodzenia naturalnego


KAMIS Przyprawa do gyrosa


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.06.2028
Dostępne warianty
KAMIS Przyprawa do ryb
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
987.00 kJ
11.8%
Wartość energetyczna (kcal)
236.00 kcal
11.8%
Tłuszcz (g)
8.20 g
11.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.10 g
5.5%
Węglowodany (g)
24.00 g
9.2%
w tym cukry (g)
8.30 g
9.2%
Białko (g)
9.10 g
18.2%
Sól (g)
35.40 g
590.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
68 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
99%
4
1%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam tą przyprawę, zawsze mam zapas - używam do ziemniaczków pieczonych, do mięs, do ryżu smażonego, po prostu wszechstronna
18.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne przyprawy do kurczaka
07.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyrazista, przyjemna przyprawa. My uzywamy głownie do kurczaka
13.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubiona przyrawa
03.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
114,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084283472
Cena za kg:
114,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084283472

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Gyros z kurczaka z kaszą bulgur Składniki: 200 g kaszy bulgur 300 g pokrojonej w kostkę piersi kurczaka 3 łyżeczki przyprawy do gyrosa Kamis 1 cebula pokrojona w drobną kostkę 2 łyżki oliwy z oliwek 2 kolorowe papryki pokrojone w grubą kostkę 4 ogórki konserwowe pokrojone w grubą kostkę 2 łyżki posiekanej kolendry 100 ml jogurtu greckiego Przygotowanie 25 min Gotowanie 10 min Porcje 4 1. Kaszę gotuj pod przykryciem w 500 ml wody przez 10 min, odstaw na 5 min. 2. Kurczaka oprósz przyprawą do gyrosa, usmaż razem z cebulą na oliwie na złoty kolor. 3. Bulgur wymieszaj z kurczakiem, wystudź, dodaj warzywa, kolendrę, ponownie wymieszaj. 4. Podawaj z jogurtem, przed podaniem możesz skropić sokiem z cytryny.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Opis produktu

Bez dodatku glutaminianu monosodowego Bez dodatku konserwantów


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mieszanka przyprawowa

Wariant przyprawa do gyrosa


Podmarka

Podmarka:Kuchnie świata


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Do kebaba i gyrosa

5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 68 opinii
KAMIS Przyprawa do gyrosa 20 g

KAMIS

Przyprawa do gyrosa

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2028
4.5
z 2 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa XL 70 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa XL

70 g
42,71 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 2 opinii
KOTANYI Mieszanka przypraw do gyrosa 30 g

KOTANYI

Mieszanka przypraw do gyrosa

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2028

Produkty marki KAMIS

4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store