Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Gałka muszkatołowa
Mielona
PRYMAT Gałka muszkatołowa mielona
Gałka muszkatołowa mielona PRYMAT 10g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 65 opinii

PRYMAT Gałka muszkatołowa mielona

10 g
PRYMAT
Poza UE

Cena1,79 zł
179,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mielona gałka muszkatołowa Prymat to przyprawa, która nadaje wszystkim potrawom wyrazistego, intrygującego aromatu. Jej ostry i nieco gorzkawy smak sprawia, że każdy posiłek smakuje wyjątkowo. Gałki muszkatołowej używa się do mięs, sosów i zup, jest to produkt bardzo powszechny w polskiej kuchni.

Dzięki gałce muszkatołowej mnóstwo posiłków obiadowych może charakteryzować się wyjątkową nutą, która przez długi czas pozostaje na podniebieniu. Z przyprawy korzystają wszyscy kucharze profesjonalni oraz amatorzy gotowania.

Gałka muszkatołowa na domowych półkach:

  • Doskonała do marynat mięsnych oraz sosów
  • Sprawia, że zupy smakują wspaniale
  • Gałka muszkatołowa to przyprawa o ciekawym smaku

Cechy

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Gałka muszkatołowa mielona


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
65 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
3%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Trzeba sobie doprawić do smaku, np. dodać trochę ziemniaka, marchwi, kiełbasę itp.
18.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
179,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
10 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000635
Cena za kg:
179,00 zł/kg
Waga:
10 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000635

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Tartaletki ze szpinakiem 4 porcje, 130 min Składniki: - 250 g świeżego szpinaku, - 2 ząbki czosnku, - 200 g sera pleśniowego, - szczypta Gałki muszkatołowej mielonej Prymat, - 2 łyżki masła, - olej rzepakowy do smażenia, - do smaku: Pieprz czarny gruby mielony, Sól morska Prymat. Ciasto: - 200 g mąki krupczatki, - 120 g zimnego masła, - 2 żółtka. Sposób przygotowania: Mąkę przesiać, dodać pokrojone na kawałki masło i posiekać z mąką. Dodać żółtka, szczyptę soli i wyrobić na jednolitą masę. Ciasto odstawić do lodówki na ok. 1 godz. Szpinak umyć, odciąć twarde końcówki i podsmażyć na rozgrzanej patelni z masłem, olejem i pokrojonym w plastry czosnkiem. Dodać połowę pokruszonego sera pleśniowego, doprawić do smaku gałką muszkatołową, solą oraz pieprzem i dokładnie wymieszać. Foremki posmarować masłem. Ciasto rozwałkować na grubość ok. 0,5 cm i przełożyć do foremek. Spody ponakłuwać. Piec na złoty kolor przez ok. 20 minut w piekarniku rozgrzanym do 180°C. Ciasto wyjąć z foremek i odstawić do ostygnięcia. Następnie nałożyć farsz i dodać na górę pozostałą część pokruszonego sera pleśniowego. Wstawić do piekarnika na ok. 5 minut. Piec do momentu, aż ser się rozpuści. Podawać na ciepło. Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Gałka muszkatołowa mielona to przyprawa o intensywnie korzennym i słodkawym smaku oraz świeżym aromacie. Pasuje do: - purée ziemniaczanego - sosów śmietanowych i serowych - flaków - zupy fasolowej Nietypowe zastosowanie: Gałka muszkatołowa to nietypowy, ale ciekawy dodatek do dań z jaj, np. jajecznicy czy omletu.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gałka muszkatołowa

Wariant mielona


O marce

Przyprawy są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były najwyższej jakości. To dzięki nim sprawisz, że każde Twoje danie będzie po prostu wyjątkowe!

Produkty z kategorii Gałka muszkatołowa

4.9
z 65 opinii
PRYMAT Gałka muszkatołowa mielona 10 g

PRYMAT

Gałka muszkatołowa mielona

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 19 opinii
KAMIS Gałka muszkatołowa mielona 10 g

KAMIS

Gałka muszkatołowa mielona

10 g
375,00 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2028

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store