Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Gałka muszkatołowa
Mielona
KAMIS Gałka muszkatołowa mielona
Gałka muszkatołowa mielona KAMIS 10g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

KAMIS Gałka muszkatołowa mielona

10 g
KAMIS
Polska

Cena3,75 zł
375,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Gałka Muszkatołowa ma intensywny korzenny zapach i lekko gorzki smak. Stosowana jest zarówno do potraw słodkich, jak i pikantnych. Przyprawia się nią pierniki, ciasta, desery owocowe, kremy i budynie. Aromatyzuje kompoty, aperitify, poncze, wino grzane i kakao. Dodaje się ją do zup, sosów, dań z jaj i serów oraz potraw z takich warzyw jak: kapusta, kalafior, marchew, pomidory i ziemniaki. Używana jest również do przyprawiania dań mięsnych np. z cielęciny, baraniny oraz do pasztetów, farszów i flaczków.

Cechy

mielona w całości dla zachowania pełni smaku i aromatu


KAMIS Gałka muszkatołowa mielona


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.10.2028
Dostępne warianty
KAMIS Gałka muszkatołowa (cała)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.04.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
PIOTR
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Koleta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
375,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
10 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084235075
Cena za kg:
375,00 zł/kg
Waga:
10 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084235075

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Papier z odpowiedzialnych źródeł, FSC C151350


Przepisy

Quiche z porem Przygotowanie 20 min Gotowanie 35 min Porcje 4 Składniki: 250 g mąki 150 g masła 2 żółtka 2-3 łyżki wody szczypta soli 1 łyżka masła do wysmarowania formy Nadzienie: 100 g wędzonego boczku pokrojonego w słupki 200 g pora pokrojonego w plastry 4 jaja 300 ml śmietany 30 % 3 łyżki tartego żółtego sera ½ łyżeczki gałki muszkatołowej Kamis ½ łyżeczki czosnku granulowanego Kamis sól, pieprz czarny Przygotowanie 20 min Gotowanie 35 min Porcje 4 1. Mąkę z masłem i solą posiekaj nożem na stolnicy. Dodaj żółtka, wodę, wyrób na jednolite ciasto, następnie rozwałkuj na stolnicy, wyłóż nim tortownicę wysmarowaną masłem, tak aby brzegi były wysokie na ok. 5 cm. Odstaw do lodówki na 30 min. 2. W tym samym czasie na patelni podsmaż przez 3 min boczek, dodaj pora, smaż jeszcze ok. 3 min, lekko wystudź. 3. Jaja wymieszaj ze śmietaną i serem na jednolitą masę, dopraw gałką muszkatołową, czosnkiem, solą i pieprzem. 4. Ciasto zapiecz przez 15 min w temperaturze 190 °C. Następnie wyłóż na nie podsmażony boczek z porem i zalej przygotowaną wcześniej masą. 5. Piecz 20 min w temperaturze 180 °C.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Logotypy stron trzecich

FSC


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gałka muszkatołowa

Wariant mielona


Opis produktu

Ta wyjątkowo aromatyczna przyprawa pochodzi z Wysp Korzennych. Widziałem, jako że przyprawę wykorzystuje się nie tyko pestkę muszkatołowca, zwaną gałką. Równie popularna w niektórych kuchniach jest osnówka nasienia, która nosi romantyczną nazwę kwiatu muszkatu. Odrobina mielonej gałki nadaje subtelny aromat beszamelowi i domyka słodki smak possetu, mleczno-winnego, korzennego napoju znanego już w średniowieczu. Czy wiesz, że... mieloną gałkę dodajemy pod koniec gotowania, gdyż wysoka temperatura wypędza z niej zapach?

Pochodzenie

:Zapakowano w Polsce

Produkty z kategorii Gałka muszkatołowa

4.9
z 65 opinii
PRYMAT Gałka muszkatołowa mielona 10 g

PRYMAT

Gałka muszkatołowa mielona

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 19 opinii
KAMIS Gałka muszkatołowa mielona 10 g

KAMIS

Gałka muszkatołowa mielona

10 g
375,00 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2028

Produkty marki KAMIS

4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store