Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Pasztety, mielonki, podrobowe
Pasztety
OLEWNIK Pasztet z indyka (200g-300g)
Pasztet z indyka (200g 300g) OLEWNIK 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 104 opinii

OLEWNIK Pasztet z indyka (200g-300g)

~250 g
OLEWNIK

Cena7,99 zł
31,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
104 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
13%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ten pasztet ma wspaniały smak i jest zawsze świeży
29.11.2025
1
1
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
super!
17.02.2025
1
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, ale trochę się kruszy.
17.12.2024
1
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
suchy o mało wyraźnym smaku
16.09.2024
1
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepadam za tym pasztetem .Jak domowy.
26.06.2024
1
1
Karolina D.
zweryfikowano
Zgłaszam
Pasztet smaczny, z tych dostępnych na rynku - smakuje mi najbardziej. Zamawiam praktycznie co tydzień (pies bardzo lubi). Raz się trafił trochę słabo wypieczony, raz - trochę suchy, ale to były dosłownie dwa razy na kilkadziesiąt zamówień. Polecam.
24.06.2024
1
1
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak domowy!
12.02.2024
1
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak nieco odbiega od pasztetu Olewnika ze zwykłego sklepu. Nie ne korzyść...
21.12.2023
1
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję ten pasztet od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam.(ani na smaku ani swieości).
10.11.2023
1
1
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry. Olewnik jakość w każdym wymiarze
31.10.2023
1
1
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, bez posmaku tylko jeść
27.10.2023
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie jadłam
04.10.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży, smaczny, w rozsądnej cenie
03.10.2023
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
okokok
26.09.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
taki jak domowy, polecam
16.08.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super pasztet
05.07.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pasztet z indyka należy do tych mniej tłustych, co jest jego zaletą. Jest bardzo smaczny.
24.06.2023
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
B dobry
09.04.2023
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
POLECAM
07.02.2023
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
28.01.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
OLEWNIK_JIT
Marka:
OLEWNIK
EAN:
22229951
Cena za kg:
31,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
OLEWNIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLEWNIK_JIT
EAN:
22229951

Produkty z kategorii Pasztety

4.8
z 78 opinii
JBB BAŁDYGA Pasztetowa wędzona 200 g

JBB BAŁDYGA

Pasztetowa wędzona

200 g
26,95 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 56 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Pasztet ze starej wędzarni 250 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Pasztet ze starej wędzarni

~250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 74 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
5.0
z 108 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 32 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z indykiem 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z indykiem

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 40 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i papryką 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i papryką

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
4.9
z 52 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pieczarkami 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pieczarkami

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 43 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i czosnkiem 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i czosnkiem

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.8
z 154 opinii
INDYKPOL Pasztet śliwka (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet śliwka (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 262 opinii
INDYKPOL Pasztet żurawina (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet żurawina (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 241 opinii
INDYKPOL Pasztet z borowikami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z borowikami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.6
z 35 opinii
INDYKPOL Pasztet z bakaliami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z bakaliami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 48 opinii
Nowość
FARMY ROZTOCZA Pasztet farmerski 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet farmerski

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 47 opinii
FARMY ROZTOCZA Pasztet z żurawiną 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet z żurawiną

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 199 opinii
OLEWNIK Pasztetowa delikatesowa 350 g

OLEWNIK

Pasztetowa delikatesowa

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.7
z 69 opinii
Nowość
WIERZEJKI Pasztet drobiowo-wieprzowy - kawa�łek 200 g

WIERZEJKI

Pasztet drobiowo-wieprzowy - kawałek

~200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 317 opinii
SOKOŁÓW Pasztet dzidunia 200 g

SOKOŁÓW

Pasztet dzidunia

200 g
34,45 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 395 opinii
INDYKPOL Samo dobro Pasztet z indyka 210 g

INDYKPOL Samo dobro

Pasztet z indyka

210 g
35,00 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 206 opinii
DROSED Pasztet podlaski z kurcząt 155 g

DROSED

Pasztet podlaski z kurcząt

155 g
19,03 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.9
z 29 opinii
DROSED Pasztet podlaski pomidorowy 155 g

DROSED

Pasztet podlaski pomidorowy

155 g
22,52 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2027
4.8
z 169 opinii
INDYKPOL Pasztet domowy z indyka 200 g

INDYKPOL

Pasztet domowy z indyka

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 84 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk

160 g
115,94 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 56 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka

160 g
112,44 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.7
z 32 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet pieczony z kaczki 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet pieczony z kaczki

160 g
121,81 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 37 opinii
SKWIERZYNA Pasztet dworski z drobiem w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet dworski z drobiem w słoiku

160 g
39,06 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet myśliwski z dziczyzną w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet myśliwski z dziczyzną w słoiku

160 g
41,19 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2028
4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku

160 g
37,19 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.8
z 104 opinii
OLEWNIK Pasztet z indyka (200g-300g) 250 g

OLEWNIK

Pasztet z indyka (200g-300g)

~250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet ze świniobicia

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.7
z 89 opinii
OLEWNIK Pasztet z kurkami 300 g

OLEWNIK

Pasztet z kurkami

~300 g
30,83 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.5
z 28 opinii
INDYKPOL Kiełbasiak pieczony z indyka - plastry (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Kiełbasiak pieczony z indyka - plastry (160g-240g)

~200 g
49,25 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
4.7
z 12 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 27 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.7
z 50 opinii
INDYKPOL Pieczeń z żurawiną (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Pieczeń z żurawiną (120g-180g)

~150 g
50,33 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.6
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 80 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

80 g
193,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy) 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy)

160 g
140,31 zł/kg
Cena22,45 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
INDYKPOL Pasztet z Żurawiną 230 g

INDYKPOL

Pasztet z Żurawiną

230 g
32,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 18 opinii
WASĄG Pasztet drobiowy BIO 235 g 235 g

WASĄG

Pasztet drobiowy BIO 235 g

235 g
161,66 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 59 opinii
SPICHLERZ RUSIECKI Pasztet klasyczny 160 g

SPICHLERZ RUSIECKI

Pasztet klasyczny

160 g
39,31 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028

Produkty marki OLEWNIK

4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 255 opinii

15% taniej

OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,25 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
OLEWNIK Kiełbasa biała surowa 800 g

OLEWNIK

Kiełbasa biała surowa

~800 g
39,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
32,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.6
z 56 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Pasztet ze starej wędzarni 250 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Pasztet ze starej wędzarni

~250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 435 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 199 opinii
OLEWNIK Pasztetowa delikatesowa 350 g

OLEWNIK

Pasztetowa delikatesowa

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store