Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Pasztety, mielonki, podrobowe
Pasztety
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk
Pasztet z indyka pieczony   100% indyk TRADYCYJNE JADŁO 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 84 opinii

TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk

160 g
TRADYCYJNE JADŁO

Cena18,55 zł
115,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 15 dni
Dostępne warianty
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
84 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
5%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny, delikatny, jak domowy
14.09.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowo smaczny pasztet, najlepszy jaki ostatnio jadłam
17.04.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny, prawie jak domowy, odpowiednio przyprawiony, dobrze zapakowany
06.04.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
pasztet pyszny, jak domowy, dobrze doprawiony, dobrze zapakowany, dobra ilość
02.01.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
prawie jak domowy, delikatny, dobrze doprawiony, wygodne opakowanie
21.04.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
pasztet bardzo delikatny, dobrze doprawiony, fajna mała porcja, idealny na kanapki, ładnie się kroi, nie kruszy się, jak domowy, ładnie zapakowany
06.05.2024
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny, delikatny, dobrze przyprawiony, dobra konsystencja, ładnie się kroi, ładnie pachnie, jak domowy, polecam
06.03.2024
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
12.02.2024
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Pasztet bardzo smaczny, bez konserwantów. Polecam
12.02.2024
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny, delikatny, dobrze doprawiony, odpowiednia porcja, ładnie zapakowany, prawie jak domowy
11.12.2023
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
delikatny, dobrze doprawiony, odpowiednia porcja, smak jak domowy
31.10.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Myślę, że jakość składników jest dobra. Jednak przedobrzono z przyprawami - jest potwornie pikantny. Dla mnie nie nadaje się zupełnie.
31.07.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Mnie smakuje
14.07.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra przekąska
13.05.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra przekąska
05.04.2023
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry.
03.04.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały pasztet bez zbędnych dodatków.
15.08.2022
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma nieprzyjemny zapach
02.07.2022
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
18.10.2021
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina jest zapakowana prawidłowo.
10.08.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
115,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
TRADYCYJNE JADŁO SPÓ
Marka:
TRADYCYJNE JADŁO
EAN:
5906295169901
Cena za kg:
115,94 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
TRADYCYJNE JADŁO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TRADYCYJNE JADŁO SPÓ
EAN:
5906295169901

Produkty z kategorii Pasztety

4.8
z 78 opinii
JBB BAŁDYGA Pasztetowa wędzona 200 g

JBB BAŁDYGA

Pasztetowa wędzona

200 g
26,95 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 56 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Pasztet ze starej wędzarni 250 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Pasztet ze starej wędzarni

~250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 241 opinii
INDYKPOL Pasztet z borowikami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z borowikami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 154 opinii
INDYKPOL Pasztet śliwka (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet śliwka (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 262 opinii
INDYKPOL Pasztet żurawina (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet żurawina (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.6
z 35 opinii
INDYKPOL Pasztet z bakaliami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z bakaliami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 74 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
5.0
z 108 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 32 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z indykiem 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z indykiem

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 40 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i papryką 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i papryką

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
4.9
z 52 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pieczarkami 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pieczarkami

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 43 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i czosnkiem 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i czosnkiem

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.8
z 199 opinii
OLEWNIK Pasztetowa delikatesowa 350 g

OLEWNIK

Pasztetowa delikatesowa

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 48 opinii
Nowość
FARMY ROZTOCZA Pasztet farmerski 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet farmerski

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 47 opinii
FARMY ROZTOCZA Pasztet z żurawiną 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet z żurawiną

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 69 opinii
Nowość
WIERZEJKI Pasztet drobiowo-wieprzowy - kawałek 200 g

WIERZEJKI

Pasztet drobiowo-wieprzowy - kawałek

~200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 395 opinii
INDYKPOL Samo dobro Pasztet z indyka 210 g

INDYKPOL Samo dobro

Pasztet z indyka

210 g
35,00 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 317 opinii
SOKOŁÓW Pasztet dzidunia 200 g

SOKOŁÓW

Pasztet dzidunia

200 g
34,45 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 206 opinii
DROSED Pasztet podlaski z kurcząt 155 g

DROSED

Pasztet podlaski z kurcząt

155 g
19,03 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.9
z 29 opinii
DROSED Pasztet podlaski pomidorowy 155 g

DROSED

Pasztet podlaski pomidorowy

155 g
22,52 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2027
4.8
z 169 opinii
INDYKPOL Pasztet domowy z indyka 200 g

INDYKPOL

Pasztet domowy z indyka

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 84 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk

160 g
115,94 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 56 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka

160 g
112,44 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet ze świniobicia

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
SKWIERZYNA Pasztet dworski z drobiem w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet dworski z drobiem w słoiku

160 g
39,06 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet myśliwski z dziczyzną w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet myśliwski z dziczyzną w słoiku

160 g
41,19 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2028
4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku

160 g
37,19 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.8
z 104 opinii
OLEWNIK Pasztet z indyka (200g-300g) 250 g

OLEWNIK

Pasztet z indyka (200g-300g)

~250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.7
z 32 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet pieczony z kaczki 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet pieczony z kaczki

160 g
121,81 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy) 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy)

160 g
140,31 zł/kg
Cena22,45 zł
Do koszyka
4.7
z 89 opinii
OLEWNIK Pasztet z kurkami 300 g

OLEWNIK

Pasztet z kurkami

~300 g
30,83 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.7
z 12 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 27 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.9
z 64 opinii
INDYKPOL Pasztet z Żurawiną 230 g

INDYKPOL

Pasztet z Żurawiną

230 g
32,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.5
z 28 opinii
INDYKPOL Kiełbasiak pieczony z indyka - plastry (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Kiełbasiak pieczony z indyka - plastry (160g-240g)

~200 g
49,25 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
4.6
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 80 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

80 g
193,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.7
z 50 opinii
INDYKPOL Pieczeń z żurawiną (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Pieczeń z żurawiną (120g-180g)

~150 g
50,33 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 18 opinii
WASĄG Pasztet drobiowy BIO 235 g 235 g

WASĄG

Pasztet drobiowy BIO 235 g

235 g
161,66 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 59 opinii
SPICHLERZ RUSIECKI Pasztet klasyczny 160 g

SPICHLERZ RUSIECKI

Pasztet klasyczny

160 g
39,31 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028

Produkty marki TRADYCYJNE JADŁO

4.8
z 56 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka

160 g
112,44 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
TRADYCYJNE JAD�ŁO Pasztet z gęsi 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet ze świniobicia

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.8
z 37 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Parówki z indyka 150 g

TRADYCYJNE JADŁO

Parówki z indyka

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.7
z 32 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet pieczony z kaczki 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet pieczony z kaczki

160 g
121,81 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy) 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy)

160 g
140,31 zł/kg
Cena22,45 zł
Do koszyka
4.6
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 80 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

80 g
193,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.7
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Skwarki pod pierzynką 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Skwarki pod pierzynką

160 g
91,19 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store