Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy mięsne
Smalec
TRADYCYJNE JADŁO Skwarki pod pierzynką
Skwarki pod pierzynką TRADYCYJNE JADŁO 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 14 opinii

TRADYCYJNE JADŁO Skwarki pod pierzynką

160 g
TRADYCYJNE JADŁO

Cena14,59 zł
91,19 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo przydaje mi się w kuchni.
04.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Maria Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.12.2025
0
0
Hubert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Eugeniusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
91,19 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
TRADYCYJNE JADŁO SPÓ
Marka:
TRADYCYJNE JADŁO
EAN:
5902768632521
Cena za kg:
91,19 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
TRADYCYJNE JADŁO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TRADYCYJNE JADŁO SPÓ
EAN:
5902768632521

Produkty z kategorii Smalec

4.9
z 278 opinii
GRANLAN Smalec 200 g

GRANLAN

Smalec

200 g
14,45 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
4.8
z 57 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i cebulką 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem i cebulką

150 g
83,93 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 19 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i czosnkiem 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem i czosnkiem

150 g
41,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2027
4.8
z 15 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem

150 g
41,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
4.7
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Skwarki pod pierzynką 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Skwarki pod pierzynką

160 g
91,19 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
SOKOŁÓW Frytura wołowa z dodatkiem rozmarynu (tłuszcz wołowy do głębokiego smażenia) 500 g

SOKOŁÓW

Frytura wołowa z dodatkiem rozmarynu (tłuszcz wołowy do głębokiego smażenia)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TRADYCYJNE JADŁO

4.8
z 37 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Parówki z indyka 150 g

TRADYCYJNE JADŁO

Parówki z indyka

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 84 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk

160 g
115,94 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 32 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet pieczony z kaczki 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet pieczony z kaczki

160 g
121,81 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 56 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka

160 g
112,44 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet ze świniobicia

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.6
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 80 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

80 g
193,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy) 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy)

160 g
140,31 zł/kg
Cena22,45 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store