Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy mięsne
Pasztety
Wieprzowe
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia
Pasztet ze świniobicia TRADYCYJNE JADŁO 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 15 opinii

TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia

160 g
TRADYCYJNE JADŁO

Cena12,49 zł
78,06 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
7%
3
0%
2
0%
1
7%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Niedobrze się robi jedząc to świństwo. Nie wiem co jest w środku, na pewno nie to co napisano na etykiecie. Stanowczo odradzam zakup.
28.11.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
22.11.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Marita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Lech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
78,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
TRADYCYJNE JADŁO SPÓ
Marka:
TRADYCYJNE JADŁO
EAN:
5902768632514
Cena za kg:
78,06 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
TRADYCYJNE JADŁO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TRADYCYJNE JADŁO SPÓ
EAN:
5902768632514

Produkty z kategorii Pasztety

4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku

160 g
37,19 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.7
z 15 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet ze świniobicia

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.8
z 59 opinii
SPICHLERZ RUSIECKI Pasztet klasyczny 160 g

SPICHLERZ RUSIECKI

Pasztet klasyczny

160 g
39,31 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028

Produkty marki TRADYCYJNE JADŁO

4.8
z 37 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Parówki z indyka 150 g

TRADYCYJNE JADŁO

Parówki z indyka

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 84 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk

160 g
115,94 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 32 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet pieczony z kaczki 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet pieczony z kaczki

160 g
121,81 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 56 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka

160 g
112,44 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.6
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 80 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

80 g
193,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy) 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy)

160 g
140,31 zł/kg
Cena22,45 zł
Do koszyka
4.7
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Skwarki pod pierzynką 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Skwarki pod pierzynką

160 g
91,19 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store