Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy mięsne
Pasztety
Z kurcząt
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi
Pasztet z gęsi TRADYCYJNE JADŁO 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 22 opinii

TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi

160 g
TRADYCYJNE JADŁO
Polska

Cena24,99 zł
156,19 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
0%
3
0%
2
0%
1
5%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość.
03.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
100% gęsi niestety przez użytą przyprawę w pasztecie nie czuć smaku gęsi
26.12.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.12.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
156,19 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
TRADYCYJNE JADŁO SPÓ
Marka:
TRADYCYJNE JADŁO
EAN:
5906295169048
Cena za kg:
156,19 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
TRADYCYJNE JADŁO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TRADYCYJNE JADŁO SPÓ
EAN:
5906295169048

Produkty z kategorii Pasztety

5.0
z 108 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 74 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.9
z 32 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z indykiem 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z indykiem

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 40 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i papryką 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i papryką

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
4.9
z 52 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pieczarkami 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pieczarkami

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 43 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i czosnkiem 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i czosnkiem

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.9
z 47 opinii
FARMY ROZTOCZA Pasztet z żurawiną 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet z żurawiną

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
DROSED Pasztet podlaski pomidorowy 155 g

DROSED

Pasztet podlaski pomidorowy

155 g
22,52 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2027
4.9
z 206 opinii
DROSED Pasztet podlaski z kurcząt 155 g

DROSED

Pasztet podlaski z kurcząt

155 g
19,03 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.8
z 56 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka

160 g
112,44 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
SKWIERZYNA Pasztet dworski z drobiem w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet dworski z drobiem w słoiku

160 g
39,06 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.8
z 22 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 12 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 27 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.6
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 80 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

80 g
193,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy) 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy)

160 g
140,31 zł/kg
Cena22,45 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ZDROWA MICHA Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi 200 g

ZDROWA MICHA

Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TRADYCYJNE JADŁO

4.8
z 37 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Parówki z indyka 150 g

TRADYCYJNE JADŁO

Parówki z indyka

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 84 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk

160 g
115,94 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 32 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet pieczony z kaczki 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet pieczony z kaczki

160 g
121,81 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 56 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka

160 g
112,44 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet ze świniobicia

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.6
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 80 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

80 g
193,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy) 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy)

160 g
140,31 zł/kg
Cena22,45 zł
Do koszyka
4.7
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Skwarki pod pierzynką 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Skwarki pod pierzynką

160 g
91,19 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store