Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy mięsne
Pasztety
Z kurcząt
DROSED Pasztet podlaski z kurcząt
Pasztet podlaski z kurcząt DROSED 155g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 206 opinii

DROSED Pasztet podlaski z kurcząt

155 g
DROSED

Cena2,95 zł
19,03 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pasztet podlaski z kurcząt Drosed to pyszny pasztet z dużą zawartością mięsa, idealny na chleb lub bułki. Kanapki z pasztetem to bardzo popularne śniadanie, można je zabrać również ze sobą do pracy. Pasztet podlaski bardzo dobrze smakuje zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Pasztet bywa jednym z najczęściej wybieranych składników kanapek. Dzięki swojej gładkiej konsystencji, bardzo łatwo się rozsmarowuje. Charakterystyczny smak produktu sprawia, że stanowi on bardzo popularną opcję na chleb w każdej kuchni.

Pasztet podlaski - mięsny pomysł na śniadanie lub kolację:

  • Kanapki z pasztetem dobrze smakują
  • Duża ilość mięsa w składzie zapewnia pożywny posiłek
  • Pasztet jest łatwy w użyciu, można go zabrać ze sobą do pracy lub na wycieczkę

Cechy

bez dodatku glutaminianu


DROSED Pasztet podlaski z kurcząt


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.01.2027
Dostępne warianty
DROSED Pasztet podlaski pomidorowy
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
760.00 kJ
9.0%
Wartość energetyczna (kcal)
181.00 kcal
9.1%
Tłuszcz (g)
15.00 g
21.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.00 g
15.0%
Węglowodany (g)
4.00 g
1.5%
w tym cukry (g)
0.80 g
0.9%
Białko (g)
7.00 g
14.0%
Sól (g)
1.40 g
23.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
206 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry na biwak lub wycieczkę naprzykład do lasu
09.05.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze mieć w razie potrzeby
29.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
ok.👍️
03.02.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Zwykły produkt "z półki". Nie ma się czym zachwycać ani czego krytykować.
21.09.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Super ❤️
14.07.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko OK
12.07.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny i niedrogi👍️, będę kupować!
25.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,03 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
155 g
Dostawca:
AMIDO
Marka:
DROSED
EAN:
5901204000641
Cena za kg:
19,03 zł/kg
Waga:
155 g
Marka:
DROSED
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AMIDO
EAN:
5901204000641

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i nr partii podane na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:4
Maks. temp. °C:25


Informacje producenta

Marka

Podlaski


Marka standaryzowana

MarkaPodlaski

O marce

Podlaski Ulubiony od 1977


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasztet

Wariant drobiowy


Opis produktu

Znane od 34 lat, cenione i bardzo chętnie wybierane przez konsumentów, delikatne pasztety drobiowe Drosed bez konserwantów o łagodnym smaku i niskiej zawartości tłuszczu. Dzięki kremowej, jedwabistej konsystencji, łatwo się rozsmarowują, dlatego idealnie się nadają na rodzinne śniadania i kolacje oraz do pracy. Teraz dostępne bez dodatków E, konserwantów, wieprzowiny oraz glutaminianu.

Podmarka

Podmarka:Podlaski


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

bez dodatku glutaminianu

Produkty z kategorii Pasztety

5.0
z 108 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 74 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.9
z 32 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z indykiem 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z indykiem

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 40 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i papryką 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i papryką

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
4.9
z 52 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pieczarkami 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pieczarkami

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 43 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i czosnkiem 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i czosnkiem

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.9
z 46 opinii
FARMY ROZTOCZA Pasztet z żurawiną 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet z żurawiną

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
DROSED Pasztet podlaski pomidorowy 155 g

DROSED

Pasztet podlaski pomidorowy

155 g
22,52 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2027
4.9
z 206 opinii
DROSED Pasztet podlaski z kurcząt 155 g

DROSED

Pasztet podlaski z kurcząt

155 g
19,03 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.8
z 56 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka

160 g
112,44 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
SKWIERZYNA Pasztet dworski z drobiem w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet dworski z drobiem w słoiku

160 g
39,06 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.8
z 22 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 12 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 27 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.6
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 80 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

80 g
193,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy) 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy)

160 g
140,31 zł/kg
Cena22,45 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ZDROWA MICHA Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi 200 g

ZDROWA MICHA

Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DROSED

4.9
z 324 opinii
DROSED Zestaw rosołowy z kaczki Pekin KLASA A świeży (520g-780g) 650 g

DROSED

Zestaw rosołowy z kaczki Pekin KLASA A świeży (520g-780g)

~650 g
18,23 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 146 opinii
DROSED Noga z kaczki Pekin KLASA A świeża (400g-600g) 500 g

DROSED

Noga z kaczki Pekin KLASA A świeża (400g-600g)

~500 g
53,98 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 172 opinii
DROSED Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g-600g) 500 g

DROSED

Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g-600g)

~500 g
67,10 zł/kg
Cena33,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 233 opinii
DROSED Kurczak w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Kurczak w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 86 opinii
DROSED Filet z kurczaka kukurydzianego klasa A (400g - 600g) 500 g

DROSED

Filet z kurczaka kukurydzianego klasa A (400g - 600g)

~500 g
49,98 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 165 opinii
DROSED Filet z piersi kurczaka pieczony 200 g

DROSED

Filet z piersi kurczaka pieczony

200 g
69,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 29 opinii
DROSED Pasztet podlaski pomidorowy 155 g

DROSED

Pasztet podlaski pomidorowy

155 g
22,52 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2027
4.9
z 139 opinii
DROSED Indyk w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Indyk w galarecie bez 'E'

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
DROSED Nuggetsy z piersi kurczaka 400 g

DROSED

Nuggetsy z piersi kurczaka

400 g
40,98 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 112 opinii
DROSED Wieprzowina w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Wieprzowina w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 34 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne

400 g
45,63 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 78 opinii
DROSED Noga z kurczaka pieczona 200 g

DROSED

Noga z kurczaka pieczona

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 33 opinii
DROSED Perliczka patroszona bez podrobów Klasa A świeża (960g-1440g) 1.2 kg

DROSED

Perliczka patroszona bez podrobów Klasa A świeża (960g-1440g)

~1.2 kg
37,49 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 34 opinii
DROSED Kebab z kurczaka 350 g

DROSED

Kebab z kurczaka

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 21 opinii
DROSED Gęś w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Gęś w galarecie bez 'E'

150 g
58,33 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store