Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Drób
Kaczka
DROSED Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g-600g)
Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g 600g) DROSED 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 172 opinii

DROSED Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g-600g)

~500 g
DROSED
Polska

Cena33,55 zł
67,10 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 4 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
172 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, produkt bardzo dobrej jakości
16.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, świeże filety
23.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeże mięso.
02.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny produkt, ulubiony
06.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zwykle dobra kaczuszka, świeża i świetna po upieczeniu.
12.12.2025
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Super że są Może da radę jeszcze uzupełnić asortyment o elementy gęsi
18.10.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobrej jakości.
15.09.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładne sztuki... ❤️
29.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Piersi wydają się być nieświeże. Mięso było częściowo szaro-żółte.
18.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Podobnie jak poprzednia opinia (nogi kaczki). Nie znajduję smaku dawnej kaczki, może trzeba by piec ją w całości?
16.05.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra, smaczna
10.02.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
kaczka zawsze dobra, także ta w dobrej cenie 👍️
12.03.2024
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże mięso.
07.02.2024
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
06.02.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Mieso swieze
09.01.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę za mało mięska ale z szalotką i jabłkami pycha!
28.12.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świerzy, dobry produkt.
15.09.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie mam żadnych zastrzeżeń do kaczki: "doskonale" (5/5), Elżbieta Gajewska.
19.06.2023
0
0
Monika wszystko super
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealnie
19.06.2023
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Slabo2/5
16.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
67,10 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
SEDAR
Marka:
DROSED
EAN:
22200260
Cena za kg:
67,10 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
DROSED
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SEDAR
EAN:
22200260

Produkty z kategorii Kaczka

4.9
z 324 opinii
DROSED Zestaw rosołowy z kaczki Pekin KLASA A świeży (520g-780g) 650 g

DROSED

Zestaw rosołowy z kaczki Pekin KLASA A świeży (520g-780g)

~650 g
18,23 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 172 opinii
DROSED Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g-600g) 500 g

DROSED

Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą KLASA A świeży (400g-600g)

~500 g
67,10 zł/kg
Cena33,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 146 opinii
DROSED Noga z kaczki Pekin KLASA A świeża (400g-600g) 500 g

DROSED

Noga z kaczki Pekin KLASA A świeża (400g-600g)

~500 g
53,98 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Produkty marki DROSED

4.9
z 206 opinii
DROSED Pasztet podlaski z kurcząt 155 g

DROSED

Pasztet podlaski z kurcząt

155 g
19,03 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.9
z 29 opinii
DROSED Pasztet podlaski pomidorowy 155 g

DROSED

Pasztet podlaski pomidorowy

155 g
22,52 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2027
4.9
z 324 opinii
DROSED Zestaw rosołowy z kaczki Pekin KLASA A świeży (520g-780g) 650 g

DROSED

Zestaw rosołowy z kaczki Pekin KLASA A świeży (520g-780g)

~650 g
18,23 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 165 opinii
DROSED Filet z piersi kurczaka pieczony 200 g

DROSED

Filet z piersi kurczaka pieczony

200 g
69,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 86 opinii
DROSED Filet z kurczaka kukurydzianego klasa A (400g - 600g) 500 g

DROSED

Filet z kurczaka kukurydzianego klasa A (400g - 600g)

~500 g
49,98 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 233 opinii
DROSED Kurczak w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Kurczak w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 146 opinii
DROSED Noga z kaczki Pekin KLASA A świeża (400g-600g) 500 g

DROSED

Noga z kaczki Pekin KLASA A świeża (400g-600g)

~500 g
53,98 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 36 opinii
DROSED Nuggetsy z piersi kurczaka 400 g

DROSED

Nuggetsy z piersi kurczaka

400 g
40,98 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 139 opinii
DROSED Indyk w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Indyk w galarecie bez 'E'

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane łagodne

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 34 opinii
DROSED Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne 400 g

DROSED

Polędwiczki z piersi kurczaka panierowane pikantne

400 g
45,63 zł/kg
Cena18,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 33 opinii
DROSED Perliczka patroszona bez podrobów Klasa A świeża (960g-1440g) 1.2 kg

DROSED

Perliczka patroszona bez podrobów Klasa A świeża (960g-1440g)

~1.2 kg
37,49 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 112 opinii
DROSED Wieprzowina w galarecie bez "E" 150 g

DROSED

Wieprzowina w galarecie bez 'E'

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 72 opinii
DROSED Filety z piersi kurczaka panierowane 400 g

DROSED

Filety z piersi kurczaka panierowane

400 g
41,47 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 78 opinii
DROSED Noga z kurczaka pieczona 200 g

DROSED

Noga z kurczaka pieczona

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 34 opinii
DROSED Kebab z kurczaka 350 g

DROSED

Kebab z kurczaka

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store