Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy mięsne
Smalec

Smalec

Wróć do Konserwy mięsne




4.9
z 278 opinii
GRANLAN Smalec 200 g

GRANLAN

Smalec

200 g
14,45 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka

4.8
z 57 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i cebulką 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem i cebulką

150 g
83,93 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

4.9
z 19 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i czosnkiem 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem i czosnkiem

150 g
41,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2027

4.8
z 15 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem

150 g
41,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027

4.7
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Skwarki pod pierzynką 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Skwarki pod pierzynką

160 g
91,19 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka

4.8
z 13 opinii
SOKOŁÓW Frytura wołowa z dodatkiem rozmarynu (tłuszcz wołowy do głębokiego smażenia) 500 g

SOKOŁÓW

Frytura wołowa z dodatkiem rozmarynu (tłuszcz wołowy do głębokiego smażenia)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store