Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Pasztety, mielonki, podrobowe
Pasztety
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Pasztet ze starej wędzarni
Pasztet ze starej wędzarni STARA WĘDZARNIA OLEWNIK 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 56 opinii

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Pasztet ze starej wędzarni

~250 g
OLEWNIK

Cena9,99 zł
39,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
56 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
73%
4
18%
3
5%
2
0%
1
4%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość.
07.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny pasztet w dobrej cenie. Bez MOMu!
04.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Niesmaczny . Konsystencja bardzo luźna. Dostarczony produkt był świeży, jednakże w smaku nie przypominał nawet pasztetu, ani pate. Nie polecam, mając wiedzę, że każdy z nas ma inny smak.
06.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
28.03.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Pasztet dość tłusty jak na produkty Olewnika,smak dobry
20.11.2022
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie polecam.
30.09.2022
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromatyczna, smaczna i doskonałej jakości. Prawidłowy i higieniczny sposób pakowania. Do bułeczki do chleba z serem i warzywami.
29.05.2022
0
1
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam do winka, pomidorów i sera.
19.04.2022
0
1
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Estetyczny sposób pakowania. Pachnie pięknie, naturalny skład, super. Wędlina jest dobra o każdej porze.
28.03.2022
0
1
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę są smaczne i dobrej jakości.
05.02.2022
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry pasztet ale nie wiem czy coś się zmieniło, kiedyś był smaczniejszy.
01.01.2022
1
0
Radek
zweryfikowano
Zgłaszam
Pasztet dziadunia jest smaczniejszy
15.10.2021
0
1
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
mdłe i dziwna struktura
15.09.2021
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Często kupuję wędlinę z Frisco bo jest smaczna. Talerz wędlin zawsze się sprawdzi.
10.08.2021
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Warto kupić tak dobrą wędlinę.
24.07.2021
0
0
Andrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo profesjonalny sposób pakowania.
09.07.2021
0
1
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny.
05.02.2021
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez rewelacji
05.02.2021
1
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok dobre
27.12.2020
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
23.11.2020
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
OLEWNIK_JIT
Marka:
OLEWNIK
EAN:
22220502
Cena za kg:
39,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
OLEWNIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLEWNIK_JIT
EAN:
22220502

Produkty z kategorii Pasztety

4.8
z 78 opinii
JBB BAŁDYGA Pasztetowa wędzona 200 g

JBB BAŁDYGA

Pasztetowa wędzona

200 g
26,95 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 206 opinii
DROSED Pasztet podlaski z kurcząt 155 g

DROSED

Pasztet podlaski z kurcząt

155 g
19,03 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.9
z 29 opinii
DROSED Pasztet podlaski pomidorowy 155 g

DROSED

Pasztet podlaski pomidorowy

155 g
22,52 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2027
5.0
z 108 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 74 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.9
z 32 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z indykiem 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z indykiem

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 40 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i papryką 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i papryką

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
4.9
z 52 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pieczarkami 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pieczarkami

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
5.0
z 43 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i czosnkiem 131 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i czosnkiem

131 g
24,35 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.9
z 317 opinii
SOKOŁÓW Pasztet dzidunia 200 g

SOKOŁÓW

Pasztet dzidunia

200 g
34,45 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 241 opinii
INDYKPOL Pasztet z borowikami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z borowikami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 154 opinii
INDYKPOL Pasztet śliwka (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet śliwka (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 262 opinii
INDYKPOL Pasztet żurawina (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet żurawina (160g-240g)

~200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.6
z 35 opinii
INDYKPOL Pasztet z bakaliami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z bakaliami (160g-240g)

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 395 opinii
INDYKPOL Samo dobro Pasztet z indyka 210 g

INDYKPOL Samo dobro

Pasztet z indyka

210 g
35,00 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 199 opinii
OLEWNIK Pasztetowa delikatesowa 350 g

OLEWNIK

Pasztetowa delikatesowa

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 48 opinii
Nowość
FARMY ROZTOCZA Pasztet farmerski 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet farmerski

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
FARMY ROZTOCZA Pasztet z żurawiną 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet z żurawiną

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 69 opinii
Nowość
WIERZEJKI Pasztet drobiowo-wieprzowy - kawałek 200 g

WIERZEJKI

Pasztet drobiowo-wieprzowy - kawałek

~200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.6
z 56 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Pasztet ze starej wędzarni 250 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Pasztet ze starej wędzarni

~250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 84 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka pieczony - 100% indyk

160 g
115,94 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 56 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z indyka 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z indyka

160 g
112,44 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.7
z 32 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet pieczony z kaczki 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet pieczony z kaczki

160 g
121,81 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 169 opinii
INDYKPOL Pasztet domowy z indyka 200 g

INDYKPOL

Pasztet domowy z indyka

~200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 104 opinii
OLEWNIK Pasztet z indyka (200g-300g) 250 g

OLEWNIK

Pasztet z indyka (200g-300g)

~250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

160 g
156,19 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet ze świniobicia

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.7
z 12 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 27 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.9
z 37 opinii
SKWIERZYNA Pasztet dworski z drobiem w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet dworski z drobiem w słoiku

160 g
39,06 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet myśliwski z dziczyzną w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet myśliwski z dziczyzną w słoiku

160 g
41,19 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2028
4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku

160 g
37,19 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.7
z 89 opinii
OLEWNIK Pasztet z kurkami 300 g

OLEWNIK

Pasztet z kurkami

~300 g
30,83 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy) 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy)

160 g
140,31 zł/kg
Cena22,45 zł
Do koszyka
4.5
z 28 opinii
INDYKPOL Kiełbasiak pieczony z indyka - plastry (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Kiełbasiak pieczony z indyka - plastry (160g-240g)

~200 g
49,25 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
4.6
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 80 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

80 g
193,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
4.7
z 50 opinii
INDYKPOL Pieczeń z żurawiną (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Pieczeń z żurawiną (120g-180g)

~150 g
50,33 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 64 opinii
INDYKPOL Pasztet z Żurawiną 230 g

INDYKPOL

Pasztet z Żurawiną

230 g
32,83 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 18 opinii
WASĄG Pasztet drobiowy BIO 235 g 235 g

WASĄG

Pasztet drobiowy BIO 235 g

235 g
161,66 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 59 opinii
SPICHLERZ RUSIECKI Pasztet klasyczny 160 g

SPICHLERZ RUSIECKI

Pasztet klasyczny

160 g
39,31 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028

Produkty marki OLEWNIK

4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 255 opinii

15% taniej

OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,25 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 179 opinii
OLEWNIK Kiełbasa biała surowa 800 g

OLEWNIK

Kiełbasa biała surowa

~800 g
39,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
32,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 434 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 266 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha pieczona 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha pieczona

90 g
79,44 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.8
z 199 opinii
OLEWNIK Pasztetowa delikatesowa 350 g

OLEWNIK

Pasztetowa delikatesowa

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store