Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe

Produkty śniadaniowe

Wróć do Spiżarnia

Musli, płatki, granoleBatony śniadanioweMusyDżemy, miody i kremyCzekolada i kakao rozpuszczalneSyropy



5.0
z 12 opinii
OWOLOVO Jelly Galaretka o sm. cytrynowym (bez żelatyny) 200 g

OWOLOVO Jelly

Galaretka o sm. cytrynowym (bez żelatyny)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027

4.9
z 8 opinii
TYMBARK Deserek Deli&fruits kokos banan wiórki kokosowe 170 g

TYMBARK

Deserek Deli&fruits kokos banan wiórki kokosowe

170 g
27,35 zł/kg
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 12 opinii
TYMBARK Deserek Deli&fruits chia mango kokos 170 g

TYMBARK

Deserek Deli&fruits chia mango kokos

170 g
29,35 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 9 opinii
OWOLOVO Deser owocowo-ryżowy o sm. tiramisu 120 g

OWOLOVO

Deser owocowo-ryżowy o sm. tiramisu

120 g
20,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 5 opinii
OWOLOVO Deser owocowo-ryżowy o sm. ciasta kokosowego 120 g

OWOLOVO

Deser owocowo-ryżowy o sm. ciasta kokosowego

120 g
20,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 11 opinii
OWOLOVO Deser owocowo-ryżowy o sm. bezy z malinami 120 g

OWOLOVO

Deser owocowo-ryżowy o sm. bezy z malinami

120 g
20,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki


5.0
z 11 opinii
OWOLOVO Deser owocowo-ryżowy o sm. cytrynowej tarty 120 g

OWOLOVO

Deser owocowo-ryżowy o sm. cytrynowej tarty

120 g
20,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 16 opinii
SZCZYTNO Płatki orkiszowe błyskawiczne 400 g

SZCZYTNO

Płatki orkiszowe błyskawiczne

400 g
14,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027

4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 283 opinii
MELVIT Płatki owsiane górskie 500 g

MELVIT

Płatki owsiane górskie

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027

5.0
z 71 opinii
SANTE Płatki owsiane 500 g

SANTE

Płatki owsiane

500 g
11,18 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027

5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 58 opinii
KUPIEC Płatki ryżowe błyskawiczne 250 g

KUPIEC

Płatki ryżowe błyskawiczne

250 g
21,96 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 50 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie błyskawiczne 400 g

SANTE

Płatki owsiane górskie błyskawiczne

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027

5.0
z 24 opinii
KUPIEC Płatki jaglane 200 g

KUPIEC

Płatki jaglane

200 g
24,45 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 13 opinii
SZCZYTNO Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

SZCZYTNO

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027

4.8
z 20 opinii
KUPIEC Płatki orkiszowe pełnoziarniste 200 g

KUPIEC

Płatki orkiszowe pełnoziarniste

200 g
23,95 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 29 opinii
KUPIEC Płatki owsiane pełnoziarniste 200 g

KUPIEC

Płatki owsiane pełnoziarniste

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Owsianka proteinowa z bananami i słonym karmelem 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka proteinowa z bananami i słonym karmelem

450 g
39,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 107 opinii
SANTE Otręby owsiane wysokobłonnikowe 200 g

SANTE

Otręby owsiane wysokobłonnikowe

200 g
17,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

4.9
z 71 opinii
SANTE Otręby owsiane 150 g

SANTE

Otręby owsiane

150 g
17,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

4.9
z 41 opinii
SANTE Otręby pszenne 150 g

SANTE

Otręby pszenne

150 g
14,60 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027

4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

4.9
z 37 opinii
SANTE Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami 300 g

SANTE

Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami

300 g
29,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,79 zł
9,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027

4.9
z 8 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola z dubajską czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Granola z dubajską czekoladą

450 g
39,98 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa (refill) 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa (refill)

500 g
25,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 12 opinii
ONEDAYMORE Granola czekoladowa z malinami (refill) 450 g

ONEDAYMORE

Granola czekoladowa z malinami (refill)

450 g
33,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
GRACI Granola funkcjonalna HIGH POWER PROTEIN z płatkami owsianymi, kakao i białkiem grochu 300 g

GRACI

Granola funkcjonalna HIGH POWER PROTEIN z płatkami owsianymi, kakao i białkiem grochu

300 g
44,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027

5.0
z 96 opinii
Nowość
SANTE Granola z kawałkami czekolady 350 g

SANTE

Granola z kawałkami czekolady

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027

4.9
z 35 opinii
SANTE Granola czekoladowa z kawałkami białej czekolady i truskawkami 350 g

SANTE

Granola czekoladowa z kawałkami białej czekolady i truskawkami

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

5.0
z 71 opinii
SANTE Granola proteinowa z orzechami laskowymi, migdałami i czekoladą (bez dodatku cukru) 300 g

SANTE

Granola proteinowa z orzechami laskowymi, migdałami i czekoladą (bez dodatku cukru)

300 g
36,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027

5.0
z 62 opinii
SANTE Granola proteinowa z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola proteinowa z brownie i wiśniami

300 g
38,30 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027

5.0
z 66 opinii
SANTE Granola orzechowa 350 g

SANTE

Granola orzechowa

350 g
25,69 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027

4.9
z 62 opinii
SANTE Granola z owocami 350 g

SANTE

Granola z owocami

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

4.9
z 40 opinii
SANTE FIT Granola z truskawkami i wiśniami (bez dodatku cukru) 300 g

SANTE FIT

Granola z truskawkami i wiśniami (bez dodatku cukru)

300 g
32,97 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027

5.0
z 20 opinii
SANTE FIT Granola z orzechami i kakao (bez dodatku cukru) 300 g

SANTE FIT

Granola z orzechami i kakao (bez dodatku cukru)

300 g
32,97 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027

5.0
z 2 opinii
Łysoń Granola orzechowa z dodatkiem pyłku pszczelego, propolisu i miodu 300 g

Łysoń

Granola orzechowa z dodatkiem pyłku pszczelego, propolisu i miodu

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

5.0
z 28 opinii
BAKALLAND Granola z ziarnami i miodem 300 g

BAKALLAND

Granola z ziarnami i miodem

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 10 opinii
BAKALLAND BA! Granola z żurawiną 300 g

BAKALLAND BA!

Granola z żurawiną

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 25 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 105 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane klasyczne

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 52 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe MIODO KÓŁKA (kółka miodowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe MIODO KÓŁKA (kółka miodowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 52 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO KULKI (kulki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO KULKI (kulki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
20,98 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 5 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 37 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO PIEGOŁAKI (czekoladowe ciasteczka z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO PIEGOŁAKI (czekoladowe ciasteczka z pełnym ziarnem)

500 g
20,98 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 6 opinii
YUMMER’S x OWOLOVO Poduszki zbożowe z kremem o sm. jabłkowo-cynamonowym 300 g

YUMMER’S x OWOLOVO

Poduszki zbożowe z kremem o sm. jabłkowo-cynamonowym

300 g
23,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026

4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów)

50 g
95,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 9 opinii
YUMMER’S x OWOLOVO Poduszki zbożowe z kremem o sm. truskawkowym 300 g

YUMMER’S x OWOLOVO

Poduszki zbożowe z kremem o sm. truskawkowym

300 g
26,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

5.0
z 48 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 52 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 39 opinii
Nowość
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 37 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 39 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 28 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe COOKIE CRISP (czekoladowe ciasteczka) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe COOKIE CRISP (czekoladowe ciasteczka)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

NESTLÉ Płatki Corn Flakes Toffee 400 g

NESTLÉ

Płatki Corn Flakes Toffee

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 50 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 164 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 24 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 21 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 15 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe KANGUS (ziarna pszenicy w miodzie) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe KANGUS (ziarna pszenicy w miodzie)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 18 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 23 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 16 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe COOKIE CRISP (czekoladowe ciasteczka) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe COOKIE CRISP (czekoladowe ciasteczka)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 9 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe STRAWBERRY MINIS (truskawkowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe STRAWBERRY MINIS (truskawkowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 21 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe KIT KAT (czekoladowe) 350 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe KIT KAT (czekoladowe)

350 g
42,83 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

5.0
z 1 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe czekoladowe Lion Triple Crunchy 190 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe czekoladowe Lion Triple Crunchy

190 g
52,58 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe czekoladowe Kit Kat 190 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe czekoladowe Kit Kat

190 g
49,95 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
123456

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store