Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Płatki zbożowe
Orkiszowe
KUPIEC Płatki orkiszowe pełnoziarniste
Płatki orkiszowe pełnoziarniste KUPIEC 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 20 opinii

KUPIEC Płatki orkiszowe pełnoziarniste

200 g
KUPIEC
Niemcy

Cena4,79 zł
23,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego!


Cechy

wysoka zawartość błonnika


KUPIEC Płatki orkiszowe pełnoziarniste


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
KUPIEC Płatki owsiane pełnoziarniste
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1530.00 kJ
18.2%
Wartość energetyczna (kcal)
362.00 kcal
18.1%
Tłuszcz (g)
2.20 g
3.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
69.00 g
26.5%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Błonnik (g)
9.00 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt
29.09.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.03.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5906747172855
Cena za kg:
23,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5906747172855

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Instrukcje dotyczące przyrządzenia(Od temperatury otoczenia):

1. Pół szklanki płatków (ok. 5 łyżek) zalać szklanką wody lub mleka. 2. Lekko posolić lub posłodzić. 3. Ciągle mieszając gotować ok. 5 minut.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jedna porcja dostarcza (~50 g): energia 765 kJ 181 kcal 9%* w 100 g: 1530 kJ / 362 kcal *% RWS *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).


Informacje producenta

Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

MarkaKupiec

Opis produktu

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego!


O marce

#ZdrowaRadoscZycia


O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie: www.kupiec.pl


Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

Jakość sprawdzona, Produkcja kontrolowana TÜV Rheinland - www.tuv.com


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość błonnika


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płatki orkiszowe

Wariant pełnoziarniste

Produkty z kategorii Orkiszowe

5.0
z 16 opinii
SZCZYTNO Płatki orkiszowe błyskawiczne 400 g

SZCZYTNO

Płatki orkiszowe błyskawiczne

400 g
14,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
4.8
z 20 opinii
KUPIEC Płatki orkiszowe pełnoziarniste 200 g

KUPIEC

Płatki orkiszowe pełnoziarniste

200 g
23,95 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 10 opinii
BIO PLANET Płatki orkiszowe BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki orkiszowe BIO

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

Produkty marki KUPIEC

4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 68 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 122 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Kasza manna 400 g

KUPIEC

Kasza manna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 95 opinii
KUPIEC Kasza manna błyskawiczna 400 g

KUPIEC

Kasza manna błyskawiczna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 7 opinii
KUPIEC Kasza jaglana 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store