Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Płatki zbożowe

Płatki zbożowe

Wróć do Musli, płatki, granole

OwsianeJaglaneOrkiszoweJęczmienneŻytnieRyżoweGryczaneAmarantusWysokobiałkowe



4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

5.0
z 16 opinii
SZCZYTNO Płatki orkiszowe błyskawiczne 400 g

SZCZYTNO

Płatki orkiszowe błyskawiczne

400 g
14,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027

4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 283 opinii
MELVIT Płatki owsiane górskie 500 g

MELVIT

Płatki owsiane górskie

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027

5.0
z 71 opinii
SANTE Płatki owsiane 500 g

SANTE

Płatki owsiane

500 g
11,18 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027

4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 58 opinii
KUPIEC Płatki ryżowe błyskawiczne 250 g

KUPIEC

Płatki ryżowe błyskawiczne

250 g
21,96 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 24 opinii
KUPIEC Płatki jaglane 200 g

KUPIEC

Płatki jaglane

200 g
24,45 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026


4.9
z 50 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie błyskawiczne 400 g

SANTE

Płatki owsiane górskie błyskawiczne

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027

5.0
z 29 opinii
KUPIEC Płatki owsiane pełnoziarniste 200 g

KUPIEC

Płatki owsiane pełnoziarniste

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 20 opinii
KUPIEC Płatki orkiszowe pełnoziarniste 200 g

KUPIEC

Płatki orkiszowe pełnoziarniste

200 g
23,95 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 13 opinii
SZCZYTNO Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

SZCZYTNO

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027

5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Owsianka proteinowa z bananami i słonym karmelem 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka proteinowa z bananami i słonym karmelem

450 g
39,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 49 opinii

20% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026


4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

4.9
z 30 opinii

16% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027

5.0
z 21 opinii
BIO PLANET Amarantus ekspandowany BIO 100 g

BIO PLANET

Amarantus ekspandowany BIO

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

5.0
z 20 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 31 opinii
BIG NATURE Płatki jaglane BIO 400 g

BIG NATURE

Płatki jaglane BIO

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.8
z 17 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane błyskawiczne BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane błyskawiczne BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

4.8
z 5 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

300 g
19,30 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

4.8
z 10 opinii
BIO PLANET Płatki orkiszowe BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki orkiszowe BIO

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

5.0
z 8 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026

4.9
z 9 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane błyskawiczne BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki owsiane błyskawiczne BIO

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

5.0
z 9 opinii
EUREKO Płatki żytnie BIO 300 g

EUREKO

Płatki żytnie BIO

300 g
12,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,69 zł
3,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Płatki gryczane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki gryczane BIO

600 g
24,98 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

4.9
z 10 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 14 opinii
BIO PLANET Płatki gryczane BIO 300 g

BIO PLANET

Płatki gryczane BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Amarantus BIO 500 g

BIO PLANET

Amarantus BIO

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store