Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Płatki zbożowe
Jęczmienne
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne
Płatki jęczmienne błyskawiczne KUPIEC 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 12 opinii

KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
KUPIEC
Polska

Frisco poleca
Cena4,29 zł
10,72 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Płatki jęczmienne błyskawiczne Kupiec to bardzo szybki w przygotowaniu płatki, które doskonale smakują z mlekiem lub jogurtem. Płatki jęczmienne wykorzystuje się również do pieczenia chleba lub ciasteczek zbożowych. Ze względu na dużą ilość składników odżywczych, stanowi pełnowartościowy dodatek do śniadania.

Płatki jęczmienne pozyskuje się z kaszy jęczmiennej, dlatego można sobie wyobrazić, że smakuje bardzo dobrze. Płatki mogą okazać się doskonałym składnikiem diety wszystkich osób, które chcą odżywiać się dobrze.

Płatki jęczmienne w użyciu spożywczym:

  • Ciekawa opcja na wartościowe śniadanie
  • Doskonała alternatywa dla płatków owsianych
  • Idealne do wypieków

Cechy

wysoka zawartość błonnika


KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1573.00 kJ
18.7%
Wartość energetyczna (kcal)
372.00 kcal
18.6%
Tłuszcz (g)
3.60 g
5.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
70.00 g
26.9%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Błonnik (g)
10.00 g
Białko (g)
10.00 g
20.0%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Niacyna (B3) (mg)
2.50 mg
Witamina B6 (mg)
0.33 mg
23.6%
Potas (mg)
388.00 mg
19.4%
Fosfor (mg)
332.00 mg
47.4%
Magnez (mg)
90.00 mg
24.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.09.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.06.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.02.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
10,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5902172000282
Cena za kg:
10,72 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5902172000282

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować(Od temperatury otoczenia):

1. Pół szklanki płatków (ok. 5 łyżek) zalać szklanką wody lub mleka. 2. Lekko posolić. 3. Ciągle mieszając, gotować ok. 3-4 minuty.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jedna porcja dostarcza (~50 g): energia 787 kJ 186 kcal 9%* w 100 g: 1573 kJ / 372 kcal *% RWS * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)


Informacje producenta

Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

MarkaKupiec

Opis produktu

Warto spożywać płatki jęczmienne, gdyż: stanowią naturalne źródło białka, energii i witamin; zawierają błonnik rozpuszczalny i beta-glukany, które eliminują z organizmu cholesterol; zawierają składniki ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu; są źródłem soli mineralnych: potasu, sodu, fosforu, magnezu i żelaza; są pożywne, lekkostrawne i łatwo przyswajalne; posiadają wyjątkowe walory smakowe; zachowują naturalną barwę dojrzałego ziarna; nadają się do szybkiego przyrządzania; sprawiają, że czujesz się lekko i pełen energii przez cały dzień; mają działanie antynowotworowe; regulują ciśnienie; likwidują zaparcia


O marce

Spróbuj też Kupiec Płatki ryżowe błyskawiczne Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne #ZdrowaRadoscZycia


O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie: www.kupiec.pl


Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

Jakość sprawdzona, Produkcja kontrolowana TÜV Rheinland - www.tuv.com


Oświadczenia żywieniowe

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego!


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płatki jęczmienne

Wariant błyskawiczne

Produkty z kategorii Jęczmienne

4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 13 opinii
SZCZYTNO Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

SZCZYTNO

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027

Produkty marki KUPIEC

4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 68 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 122 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Kasza manna 400 g

KUPIEC

Kasza manna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 95 opinii
KUPIEC Kasza manna błyskawiczna 400 g

KUPIEC

Kasza manna błyskawiczna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 7 opinii
KUPIEC Kasza jaglana 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 21 opinii
KUPIEC Kasza jaglana (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store