Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

KUPIEC

KUPIEC

Firma Kupiec na rynku funkcjonuje już od 1987 roku. Posiada szeroki asortyment produktów najwyższej jakości między innymi: wafle ryżowe, kasze, ryże, produkty śniadaniowe, bezglutenowe, rośliny strączkowe, pieczywo chrupkie i wiele innych.
Firma aktywnie uczestniczy w promowaniu zdrowej żywności, dlatego mamy gwarancję, że ich produkty są w pełni naturalne, produkowane w bezpiecznych warunkach z najwyższej jakości materiału.

ProduktyKUPIECwe Frisco.pl


4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 105 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 68 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 69 opinii
KUPIEC Ryż biały 1 kg

KUPIEC

Ryż biały

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 57 opinii
KUPIEC Ryż Basmati (3x100g) 300 g

KUPIEC

Ryż Basmati (3x100g)

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 28 opinii
KUPIEC Ryż naturalny brązowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż naturalny brązowy (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.7
z 10 opinii
KUPIEC Ryż pełnoziarnisty parboiled naturalny (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż pełnoziarnisty parboiled naturalny (4x100g)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 14 opinii
KUPIEC Ryż do risotto (3x100g) 300 g

KUPIEC

Ryż do risotto (3x100g)

300 g
25,97 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 105 opinii
KUPIEC Kasza manna 400 g

KUPIEC

Kasza manna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 95 opinii
KUPIEC Kasza manna błyskawiczna 400 g

KUPIEC

Kasza manna błyskawiczna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 87 opinii
KUPIEC Kasza jęczmienna perłowa (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza jęczmienna perłowa (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 36 opinii
KUPIEC Kasza jęczmienna pęczak 400 g

KUPIEC

Kasza jęczmienna pęczak

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 20 opinii
KUPIEC Kasza jęczmienna mazurska 400 g

KUPIEC

Kasza jęczmienna mazurska

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 28 opinii
KUPIEC Kasza jęczmienna wiejska (4x80g) 320 g

KUPIEC

Kasza jęczmienna wiejska (4x80g)

320 g
13,09 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 7 opinii
KUPIEC Kasza kuskus (3x100g) 300 g

KUPIEC

Kasza kuskus (3x100g)

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 7 opinii
KUPIEC Kasza jaglana 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 21 opinii
KUPIEC Kasza jaglana (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 22 opinii
KUPIEC Lunch Mix Mieszanka kasz i soczewicy z czarnuszką (4x100g) 400 g

KUPIEC Lunch Mix

Mieszanka kasz i soczewicy z czarnuszką (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 18 opinii
KUPIEC Kasza bulgur (3x80g) 240 g

KUPIEC

Kasza bulgur (3x80g)

240 g
24,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 101 opinii
KUPIEC Mąka ziemniaczana 500 g

KUPIEC

Mąka ziemniaczana

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2030

5.0
z 49 opinii
KUPIEC Mąka ziemniaczana 1 kg

KUPIEC

Mąka ziemniaczana

1 kg
11,49 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2030

4.9
z 58 opinii
KUPIEC Fasola piękny Jaś karłowy 400 g

KUPIEC

Fasola piękny Jaś karłowy

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 16 opinii
KUPIEC Fasola piękny jaś (tyczny) 400 g

KUPIEC

Fasola piękny jaś (tyczny)

400 g
29,47 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 44 opinii
KUPIEC Groch łuskany połówki 400 g

KUPIEC

Groch łuskany połówki

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 122 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 38 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 113 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z mleczną czekoladą (bezglutenowe) 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z mleczną czekoladą (bezglutenowe)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.7
z 18 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku mango 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku mango

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 21 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku owoce leśne 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku owoce leśne

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 61 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane z solą morską (bezglutenowe) 105 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z solą morską (bezglutenowe)

105 g
47,52 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 18 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane z rozmarynem (bezglutenowe) 105 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z rozmarynem (bezglutenowe)

105 g
52,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 22 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane Cheddar (bezglutenowe) 120 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane Cheddar (bezglutenowe)

120 g
47,08 zł/kg
Cena5,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.7
z 7 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane chilli 120 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane chilli

120 g
51,25 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 19 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z czarnuszką (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z czarnuszką (bezglutenowe)

90 g
47,67 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 39 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe)

90 g
47,67 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 59 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe wieloziarniste (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe wieloziarniste (bezglutenowe)

90 g
47,67 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 66 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe tradycyjne Slim (bezglutenowe) 90 g

KUPIEC

Wafle ryżowe tradycyjne Slim (bezglutenowe)

90 g
43,89 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 6 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane z czekoladą białą i wiórkami kokosowymi 62 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z czekoladą białą i wiórkami kokosowymi

62 g
106,29 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 29 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe) 120 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe)

120 g
36,25 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 22 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe) 120 g

KUPIEC

Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe)

120 g
34,58 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 58 opinii
KUPIEC Płatki ryżowe błyskawiczne 250 g

KUPIEC

Płatki ryżowe błyskawiczne

250 g
21,96 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 24 opinii
KUPIEC Płatki jaglane 200 g

KUPIEC

Płatki jaglane

200 g
24,45 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 29 opinii
KUPIEC Płatki owsiane pełnoziarniste 200 g

KUPIEC

Płatki owsiane pełnoziarniste

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 20 opinii
KUPIEC Płatki orkiszowe pełnoziarniste 200 g

KUPIEC

Płatki orkiszowe pełnoziarniste

200 g
23,95 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 13 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 15 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i bananem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i bananem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z truskawkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z truskawkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka ze śliwkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka ze śliwkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
Kupiec na rynku cieszy się ogromną popularnością i jest jedną z wiodących marek na rynku. Polscy konsumenci chętnie sięgają po produkty tej firmy.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store