Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Kasza
Kuskus
KUPIEC Kasza kuskus (3x100g)
Silan Aromatherapy-Płyn do płukania Bali Sensatio. Zmiękcza tkaniny i pięknie pachnie.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

KUPIEC Kasza kuskus (3x100g)

300 g
KUPIEC
Polska
1 szt.12 szt.

Cena6,99 zł
23,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kasza kuskus firmy KUPIEC to drobny rodzaj kaszy, która w smaku i konsystencji przypomina makaron. Otrzymuje się ją z mąki durum. Kasza kuskus zawiera spore ilości białka, za to mało tłuszczu. Znajdziemy w niej żelazo (jego przyswajalność zwiększymy, jedząc kaszę razem z produktami bogatymi w witaminę C), sód, fosfor, wapń oraz witaminy z grupy B (na przykład: niacynę oraz kwas foliowy) i błonnik. Ten rodzaj kaszy jest lekkostrawny i polecany osobom z delikatnym przewodem pokarmowym. Kasza kuskus sprawdza się świetnie do faszerowania mięs i warzyw, świetnie smakuje ze świeżymi ziołami, oliwą z oliwek i sokiem z cytryny.


Cechy

Polska Marka

wysoka jakość zbóż


KUPIEC Kasza kuskus (3x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1477.00 kJ
17.6%
Wartość energetyczna (kcal)
349.00 kcal
17.5%
Tłuszcz (g)
1.80 g
2.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
69.00 g
26.5%
w tym cukry (g)
2.10 g
2.3%
Błonnik (g)
4.20 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
MAYIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
malgoorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5902172000572
Cena za kg:
23,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5902172000572

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować(Od temperatury otoczenia):

Zawartość saszetki przesypać do miski. Zalać wrzącą, osoloną wodą lub bulionem, tak aby poziom wody przekraczał o 0,5 cm poziom kuskusu. Odczekać 5 minut i rozdrobnić widelcem.


Przechowywanie

Data minimalnej trwałości na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Odmierzyć odpowiednią porcję kuskus i przesypać do salaterki. Zalać wrzącą osoloną wodą lub bulionem, tak, aby poziom wody przekraczał o 0,5 cm poziom kuskusu. Odczekać 5 minut i rozdrobnić widelcem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jedna porcja 50 g dostarcza: energia 767 kJ 181 kcal 9%* w 100 g: 1533 kJ/361 kcal % RWS* Jedno opakowanie 300 g zawiera 6 porcji kaszki. * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Przepisy

Papryka faszerowana kaszką kuskus Składniki na 4 osoby: - 4 papryki - 150 g kaszki kuskus Kupiec - 1 marchewka - ½ szkl. mleka - 1 pęczek dymki - 4 listki bazylii - 1 ząbek czosnku - 1 łyżka oliwy z oliwek - szczypta mąki - 1 łyżeczka masła - 1 ½ szkl. rosołu (może być z kostki) - sól, pieprz, curry do smaku Przygotowanie: Marchewkę, czosnek i dymkę, oczyść, drobno pokrój i podsmaż na oliwie. Dodaj 1 szkl. wody, sól, curry i zagotuj. Zdejmij z ognia wsyp kaszkę kuskus i wymieszaj. Z papryki odkrój wierzch, wydrąż i wypełnij przygotowanym farszem. Faszerowane papryki wstaw do naczynia do zapiekania i podlej szklanką rosołu, zapiekaj ok 15 min. temp. 170°C. Masło rozgrzej, posyp mąką i zrób zasmażkę, wklej pozostałą część rosołu i gotuj przez chwilę. Dodaj posiekaną bazylię, dopraw przyprawami. Upieczone papryki podawaj z sosem.


Informacje producenta

Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

MarkaKupiec

Opis produktu

Kasza kuskus powstaje z pszenicy durum. Jest powszechnie stosowana dzięki szybkości i łatwości w przygotowaniu. Można ją podawać na wiele sposobów. Sprawdzi się jako podstawa dania jednogarnkowego czy baza do pożywnej sałatki.


O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie www.kupiec.pl


Dodatkowe informacje

Instagram: kupiec_pl Facebook: kupiecpl YouTube: kupiectv


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kasza kuskus


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Kuskus

5.0
z 27 opinii
BIO PLANET Kuskus razowy BIO 400 g

BIO PLANET

Kuskus razowy BIO

400 g
16,22 zł/kg
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 70 opinii
MELVIT Kuskus perłowy 400 g

MELVIT

Kuskus perłowy

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
5.0
z 51 opinii
SANTE Kasza kuskus 250 g

SANTE

Kasza kuskus

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 11 opinii
HALINA Kasza kuskus 250 g

HALINA

Kasza kuskus

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 7 opinii
KUPIEC Kasza kuskus (3x100g) 300 g

KUPIEC

Kasza kuskus (3x100g)

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 22 opinii
SANTE Catering Kasza kuskus 1 kg

SANTE Catering

Kasza kuskus

1 kg
13,49 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Kasza kuskus kukurydziany BIO 400 g

BIO PLANET

Kasza kuskus kukurydziany BIO

400 g
29,47 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

Produkty marki KUPIEC

4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 106 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 69 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 123 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Kasza manna 400 g

KUPIEC

Kasza manna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 95 opinii
KUPIEC Kasza manna błyskawiczna 400 g

KUPIEC

Kasza manna błyskawiczna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 7 opinii
KUPIEC Kasza jaglana 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store