Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Kasza
Kuskus
SANTE Kasza kuskus
Kasza kuskus SANTE 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 51 opinii

SANTE Kasza kuskus

250 g
SANTE
Francja

Cena4,49 zł
17,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Kasza kuskus to bardzo drobna kaszka łącząca w sobie zalety makaronu, jak i kaszy.
Posiada szereg zalet, między innymi jest bardzo zdrowa, łatwo przyswajalna przez organizm człowieka, a także jest to źródło białka, błonnika, fosforu, a także niacyny. Ponadto kasza kuskus to węglowodany, a jak węglowodany to doskonałe bogactwo energii.
Produkt ten jest bardzo lekki i sycący. Ma wielorakie zastosowanie w kuchni, mianowicie może być spożywana sama, jak i w zupach, zapiekankach, mleku. Wspaniale smakuje zarówno na ciepło, jak i zimno.

SANTE Kasza kuskus


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.02.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1475.00 kJ
17.6%
Wartość energetyczna (kcal)
348.00 kcal
17.4%
Tłuszcz (g)
1.10 g
1.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
70.00 g
26.9%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
5.00 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
< 0.01 g
Witamina A (µg)
197.00 g
24.6%
Niacyna (B3) (mg)
3.20 mg
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
51 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
30.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617002242
Cena za kg:
17,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617002242

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Kaszę kuskus wsyp do salaterki, zalej wrzącą, osoloną wodą lub mlekiem ok. 1 cm nad powierzchnię kaszy. Po ok. 5 minutach kasza jest gotowa do spożycia.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Kuchnia Sante Tabouleh - sałatka z kaszki kuskus Składniki: 250 g Kaszy kuskus Sante, 90 ml oliwy z oliwek, sok i skórka z cytryny, 3 posiekane ząbki czosnku, 4 pomidory, 1 świeży ogórek, 1 słodka papryka, 1 cebula, sól, pieprz, mięta. Sposób przygotowania: Odmierzoną porcję kaszy kuskus zalej wrzącą, osoloną wodą, odczekaj 5 minut. Oliwę z oliwek, sok z cytryny, czosnek i miętę dodaj do kaszy. Dokładnie wymieszaj, dodaj pokrojone, obrane ze skórki pomidory, ogórek, paprykę i cebulę. Dopraw do smaku. Sałatkę możesz ozdobić liśćmi sałaty, oliwkami i plasterkami cytryny. Kaszę kuskus proponujemy podawać z kotletami sojowymi Sante.


Informacje producenta

Marka

Sante


Marka standaryzowana

MarkaSante

Opis produktu

Kasza kuskus jest tradycyjnym składnikiem kuchni afrykańskiej i arabskiej. Wytwarzana jest z grysiku pszennego w procesie obłuskiwania i obróbki termicznej. Jest naturalnym źródłem błonnika, witaminy A i niacyny. Kasza kuskus doskonale komponuje się z bakaliami, owocami, warzywami, drobiem i wędzoną rybą. Może być podstawą sałatek, dodatkiem do mięs lub wypieków.


Dodatkowe informacje

Więcej przepisów znajdziesz na www.sante.pl


Oświadczenia żywieniowe

Jest naturalnym źródłem błonnika, witaminy A i niacyny.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kasza kuskus

Produkty z kategorii Kuskus

5.0
z 27 opinii
BIO PLANET Kuskus razowy BIO 400 g

BIO PLANET

Kuskus razowy BIO

400 g
16,22 zł/kg
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 70 opinii
MELVIT Kuskus perłowy 400 g

MELVIT

Kuskus perłowy

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
5.0
z 51 opinii
SANTE Kasza kuskus 250 g

SANTE

Kasza kuskus

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 11 opinii
HALINA Kasza kuskus 250 g

HALINA

Kasza kuskus

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 7 opinii
KUPIEC Kasza kuskus (3x100g) 300 g

KUPIEC

Kasza kuskus (3x100g)

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 22 opinii
SANTE Catering Kasza kuskus 1 kg

SANTE Catering

Kasza kuskus

1 kg
13,49 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Kasza kuskus kukurydziany BIO 400 g

BIO PLANET

Kasza kuskus kukurydziany BIO

400 g
29,47 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

Produkty marki SANTE

5.0
z 135 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 219 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.9
z 39 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 107 opinii
SANTE Otręby owsiane wysokobłonnikowe 200 g

SANTE

Otręby owsiane wysokobłonnikowe

200 g
17,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 37 opinii
SANTE Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami 300 g

SANTE

Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami

300 g
29,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,79 zł
9,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store