Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Kasza
Gryczana
Prażona
KUPIEC Kasza gryczana prażona
Chusteczki do demakijażu Cleanic skóra sucha i wrażliwa - delikatne i łagodne oczyszczanie skóry.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 100 opinii

KUPIEC Kasza gryczana prażona

400 g
KUPIEC
Polska

Cena5,99 zł
14,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kasza gryczana Kupiec to produkt uniwersalny, który doskonale pasuje do prawie każdego dania. Oprócz tego, ma ona niesamowicie dobre właściwości zdrowotne dla organizmu człowieka. Ze względu na to, iż po konsumpcji kasza pęcznieje w żołądku – jest ona również bardzo sycąca. Z tego powodu będzie świetnym pomysłem dla osób z dużym apetytem, które chcą przejść na dietę.

Kasza gryczana Kupiec jest fantastycznym pomysłem na posiłek, ze względu na wszechstronność jej przygotowania. Do kaszy gryczanej pasuje dosłownie wszystko. Z uwagi na to, nawet amatorzy z jej pomocą mogą wyczarować wyśmienite danie.

Dania z użyciem kaszy gryczanej:

  • Pasztet z kaszy gryczanej
  • Placuszki z kaszy gryczanej z kiełbasą
  • Zapiekanka z kaszy gryczanej

Cechy

źródło błonnika


KUPIEC Kasza gryczana prażona


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1454.00 kJ
17.3%
Wartość energetyczna (kcal)
344.00 kcal
17.2%
Tłuszcz (g)
3.10 g
4.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
63.00 g
24.2%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Błonnik (g)
5.90 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
100 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kasza dobrze wypalona. Przy odpowiednim dopilnowaniu nie rozgotowuje się na papkę.
03.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5902172000107
Cena za kg:
14,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5902172000107

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

1. Zagotować wodę w ilości dwa razy większej niż ilość kaszy. 2. Kaszę wsypać do wrzącej, osolonej wody i gotować na małym ogniu ok. 15 minut, od czasu do czasu mieszając. 3. Tak przygotowaną kaszę pozostawić na kilka minut pod przykryciem.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jedna porcja dostarcza (~50 g): energia 727 kJ 172 kcal 9%* w 100 g: 1454 kJ / 344 kcal *% RWS *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)


Informacje producenta

Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

MarkaKupiec

O marce

#ZdrowaRadoscZycia


O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie www.kupiec.pl


Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

Jakość sprawdzona, Produkcja kontrolowana TÜV Rheinland - www.tuv.com


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kasza gryczana

Wariant prażona

Produkty z kategorii Gryczana

4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana palona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana palona BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 155 opinii
SARITA Kasza gryczana (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza gryczana (4x100g)

400 g
7,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027
4.9
z 12 opinii
HALINA Kasza gryczana prażona (4x125g) 500 g

HALINA

Kasza gryczana prażona (4x125g)

500 g
11,58 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026

Produkty marki KUPIEC

5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 123 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 61 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane z solą morską (bezglutenowe) 105 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z solą morską (bezglutenowe)

105 g
47,52 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 18 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane z rozmarynem (bezglutenowe) 105 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z rozmarynem (bezglutenowe)

105 g
52,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 69 opinii
KUPIEC Ryż biały 1 kg

KUPIEC

Ryż biały

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 113 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z mleczną czekoladą (bezglutenowe) 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z mleczną czekoladą (bezglutenowe)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 21 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku owoce leśne 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku owoce leśne

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 18 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku mango 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku mango

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 38 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store