Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Kasza
Gryczana
Niepalona (biała)
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g)
Kasza gryczana biała (4x100g) KUPIEC 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 44 opinii

KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
KUPIEC
Polska

Cena7,49 zł
18,72 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kasza Gryczana Biała (nieprażona) jest wytwarzana z nasion gryki zwyczajnej nie przechodzi obróbki termicznej. Bardzo dobrze komponuje się z potrawami mięsnymi, rybnymi czy warzywami.


Cechy

Polska Marka

wysoka jakość zbóż

źródło błonnika pokarmowego


KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1447.00 kJ
17.2%
Wartość energetyczna (kcal)
342.00 kcal
17.1%
Tłuszcz (g)
3.10 g
4.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
63.00 g
24.2%
w tym cukry (g)
2.90 g
3.2%
Błonnik (g)
5.90 g
Białko (g)
12.60 g
25.2%
Sól (g)
< 0.01 g
Tiamina (B1) (mg)
0.54 mg
Miedź (mg)
0.41 mg
37.3%
Magnez (mg)
218.00 mg
58.0%
Mangan (mg)
2.04 mg
102.0%
Fosfor (mg)
459.00 mg
65.6%
Potas (mg)
443.00 mg
22.2%
Cynk (mg)
3.50 mg
35.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Firma Kupiec ma bardzo dobre produkty, kasza oczywiście bardzo smaczna.
10.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
PIOTR
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.03.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5906747173135
Cena za kg:
18,72 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5906747173135

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Jedną torebkę włożyć do 1 litra wrzątku. Dodać szczyptę soli. Gotować pod przykryciem. Wyjąć, odsączyć i rozciąć torebkę.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

MarkaKupiec

Opis produktu

Kasza Gryczana Biała (nieprażona) jest wytwarzana z nasion gryki zwyczajnej nie przechodzi obróbki termicznej. Bardzo dobrze komponuje się z potrawami mięsnymi, rybnymi czy warzywami.


O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie www.kupiec.pl


Dodatkowe informacje

Potrawka z kurczaka po kaszubsku z kaszą gryczaną białą Znajdź inspirujące przepisy na www.kupiec.pl/blog/ instagram.com/kupiec.pl facebook.com/kupiec.pl youtube.com/kupiec.pl


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika pokarmowego


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kasza gryczana

Wariant biała

Produkty z kategorii Gryczana

5.0
z 7 opinii

27% taniej

BIO PLANET Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO 1 kg

BIO PLANET

Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 15 opinii

18% taniej

BIO PLANET Kasza gryczana krakowska niepalona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana krakowska niepalona BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.9
z 44 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 30 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 49 opinii
SANTE Kasza gryczana biała 350 g

SANTE

Kasza gryczana biała

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027

Produkty marki KUPIEC

4.9
z 223 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 261 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 68 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 122 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Kasza manna 400 g

KUPIEC

Kasza manna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 95 opinii
KUPIEC Kasza manna błyskawiczna 400 g

KUPIEC

Kasza manna błyskawiczna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 21 opinii
KUPIEC Kasza jaglana (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 7 opinii
KUPIEC Kasza jaglana 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store